Вівторок, 25 червня 2019

На Любомльщині змагалися прикордонники-кінологи (ФОТО)

25.09.2018 / Новини, Спорт

Вересень традиційно став підсумковим для перевірки фаховості інспекторів-кінологів та їх помічників службових собак.

Так, на базі відділу прикордонноїслужби “Рівне” Луцького прикордонного загону проведено третій етап змагань Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Північного регіонального управління Держприкордонслужби.

В них брали участь військовослужбовці зі службовими собаками Чернігівського, Житомирського, Луцького прикордонних загонів. Відповідно до програми змагань, за напрямком підготовки службових собак було визначено три групи.

Під час випробувань кінологи встановлювали місце перебування порушника, долали наявні перешкоди на смузі, шукали зброю, наркотичні речовини.

За результатами змагань в індивідуальній першості серед кінологів зі службовими собаками кращі результати показали прапорщик Максим Мельник Луцького прикордонного загону, прапорщик Віталій Кобилинський Житомирського прикордонного загону, сержант Віктор Штань Луцького прикордонного загону.

В командній першості кращими стали спеціалісти кінологи Луцького прикордонного загону.

З переможців змагань буде сформована команда Північного регіонального управління Державної прикордонної служби, яка прийме участь у змаганнях на першість прикордонного відомства в кінологічному центрі в місті Великі Мости.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*