Субота, 25 травня 2019,03:50

На Любомльщині триває операція “МАК-2018”

01.06.2018 / Новини

З 25-го травня по 7-ме вересня на території Любомльського району тривають оперативно-профілактичні відпрацювання, аби попередити та виявити факти незаконних посівів нарковмісних культур.

Під час операції здійснюються подвірні обходи домогосподарств (за участі депутатів місцевих рад та представників громадських формувань), з метою виявлення незаконних посівів маку і конопель.

Окрім того, під пильною увагою правоохоронців залишаються і розважальні заклади — кафе, бари, ресторани, дискотеки, інші місця дозвілля молоді.

У Любомльському відділі поліції закликають місцевих жителів звернути увагу на посилення відповідальності за незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку чи конопель.

Так, ст.106-2 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення” передбачає за незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку в кількості до ста рослин чи конопель у кількості до десяти рослин відповідальність у вигляді накладення штрафу від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних наркотиковмісних рослин.

================================================

Кримінальний кодекс України, частина 1 ст. 310, за ці ж дії, але, скажімо так, вчинені з розмахом — вирощування від ста до п’ятисот рослин маку чи від десяти до п’ятдесяти конопель — визначає покарання у вигляді штрафу від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*