Понеділок, 20 травня 2019,10:15

На Любомльщині – найменше хворих на грип

09.11.2018 / Новини

За оперативними даними захворюваність грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями на Волині утримується на рівні сезонної, відповідає середньому показнику для даної пори року.

Про це повідомляється на сайті ДУ “Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України”.

З початку епідемічного сезону перехворіло ГРВІ понад 20 тисяч осіб, що знаходиться на рівні минулого року. За останній тиждень в області на ГРВІ захворіло близько 5 тисяч осіб, це на рівні попереднього тижня. На сьогодні показник захворюваності нижчий від розрахункового епідемічного порогу на 27%. Перевищення епідемічного порогу не зафіксовано в жодному з районів та міст області.

Найвищі показники захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в місті Луцьку, Ковельському, Камінь-Каширському, Турійському районах, найнижчий – у Ратнівському, Любомльському, Іваничівському районах.

З початку епідсезону вакциновано проти грипу в області 149 осіб з груп ризику.

За даними вірусологічної лабораторії обласного лабораторного центру віруси грипу з початку епідемічного сезону від хворих не виділялися.

За рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров’я для забезпечення максимального захисту від вірусів, циркуляція котрих очікується саме цього сезону, в Україні зареєстровані вакцини “ВАКСІГРИП Тетра”, виробник Франція, яку можна використовувати для щеплення дітей віком від трьох років та “ДЖІСІ ФЛЮ”, виробник Південна Корея – від 6 місяців.

Щеплення проти грипу не входять до національного календаря щеплень, тому ці вакцини не закуповуються за кошти державного бюджету, а за гроші місцевих бюджетів, підприємств або власним коштом громадян.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*