Пятниця, 15 березня 2019,09:45

На Любомльщині контрабандисти “загубили” 9 пакунків з цигарками (ФОТО)

29.04.2018 / Новини

Співробітниками оперативних підрозділів Північного регіонального управління Держприкордонслужби спільно з військовослужбовцями Луцького загону під час реалізації оперативної інформації поблизу державного кордону було виявлено 4,5 тисячі пачок сигарет білоруського виробництва.

Їх зловмисники намагались незаконно переправити на територію Польщі, – інформує прес-служба Держприкордонслужби.

Так, учора ввечері на ділянці відповідальності відділу “Рівне” було виявлено групу осіб, що рухалась в бік кордону. Помітивши прикордонний наряд, невідомі вдалися до втечі, залишивши 9 пакунків з тютюновими виробами.

В подальшому, в результаті проведення пошукових заходів за декілька метрів від місця виявлення сигарет було затримано і транспортний засіб, яким здійснювалась їх доставка до кордону.

На цей час проводяться подальші оперативні дії.

Читайте також:

5 Коментарів На Любомльщині контрабандисти “загубили” 9 пакунків з цигарками (ФОТО)

  1. давно пора працювати а не брати гроши и сидити в кущах и щитати скильки ящикив несуть и процети себи брати а скильки ще працюють пид прикритиям ……….

    • яка шкода державі що сигарети пхають через буг?Тільки одні плюси, ПДВ і акциз заплечено,а це пенсії і зарплати …роботи ніде не має, люди зароблять гроші значить буде за що годувати свої сімьї

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*