Понеділок, 30 квітня 2018,16:13

На Любомльщині контрабандист, тікаючи від прикордонників, підпалив автомобіль «Крайслер» (ВІДЕО, ФОТО)

10.06.2017 / Відео, Новини

Контрабандист, втікаючи від прикордонників Луцького загону, вчора, 9 червня, намагався спалити автомобіль «Крайслер» з контрабандними цигарками.

Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

Так, учора на Волині правопорушники, тікаючи від прикордонників Луцького загону у двох випадках намагались спалити сигарети разом із засобами їх переміщення.

В першому випадку прикордонники відділу «Новогрузьке» припинили спробу незаконного переміщення тютюнових виробів через річку Західний Буг до сусідньої Польщі.

Під час наближення прикордонного наряду до місця здійснення протиправної діяльності злочинні елементи здійснили підпал гумових човнів, тютюнових виробів та вдалися до втечі.

Під час огляду місця події прикордонниками виявлено залишки гумових човнів, обгорілі ящики з сигаретами, два весла з двома насосами та особисті речі правопорушників.

Згодом неподалік, за 100 метрів від лінії державного кордону, під гіллям у траві правоохоронці виявили ще 16 ящиків тютюнових виробів.

Наразі проводяться заходи по встановленню осіб, які причетні до даної протиправної діяльності.

В іншому випадку на сусідній ділянці відповідальності оперативними співробітниками поблизу населеного пункту Висоцьк було виявлено автомобіль «Крайслер» польської реєстрації, який раніше потрапляв у поле зору правоохоронців.

Побачивши прикордонний наряд, водій автомобіля намагався втекти, однак спільними діями прикордонників та співробітників ВБКОЗ УСБУ у Волинській області транспортний засіб було заблоковано неподалік села Радехів Любомльського району.

Під час вимушеної зупинки водій облив автомобіль бензином та намагався його спалити перед втечею.

В ході огляду транспортного засобу правоохоронці виявили 40 ящиків безакцизних тютюнових виробів.

Також було затримано одного з пасажирів авто, на якого складено процесуальні документи, проводяться подальші заходи з встановлення місця перебування водія автівки.

2 Коментарів На Любомльщині контрабандист, тікаючи від прикордонників, підпалив автомобіль «Крайслер» (ВІДЕО, ФОТО)

    • бля…там же про дві події написано в одній статті!!! КОТРІК читай трохи більше заголовків та першого речення!!! там два види фото (по кожній описаній ситуації) в однй статті, а не дві статті з однаковими фото

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*