На Любомльщині є усі можливості створити потужну лікарню інтенсивного лікування другого рівня”, – Гунчик

19.08.2017 / Новини

15-го серпня голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик побував із візитом на Любомльщині та у Шацькому районі. 

На зустріч із губернатором в Любомлі прибули не лише представники місцевих та районних органів влади, а й керівники відділів і структурних підрозділів РДА, очільники установ, підприємці та активісти населених пунктів.

Присутні в залі засідання обміркували необхідність створення спортивного комплексу в місті, встановлення належної каналізаційної системи, ремонту доріг, туристичних візиток краю, вирішення окремих питань освіти та інше.

Серед почутих пропозицій Гунчик одразу підтримав ініціативу облаштування у райцентрі спортивного комплексу та пообіцяв долучитись до реалізації проекту. До того ж, у постанові Кабміну, яка регламентує обсяг субвенційних коштів з Державного фонду регіонального розвитку, чітко зазначено – 10% заявлених інвестиційних проектів повинні стосуватися розбудови та покращення спортивної інфраструктури.

У контексті зустрічі було обговорено питання створення об’єднаної територіальної громади на базі міста Любомль та перспективи її розвитку, проаналізовано тенденції розвитку вже діючих на Волині ОТГ.

Медики, які неодноразово відстоювали госпітальний округ у Любомлі, прийшли висловитись з цього приводу особисто Володимиру Петровичу. Серед головних аргументів активістів, чому тут, у прикордонному місті, необхідно створити медзаклад саме третього рівня – наявність в регіоні курортної та прикордонної зони. Щодня, особливо влітку, на Любомльщині та у Шацькому районі мігрують тисячі туристів, заробітчан й мандрівників.

“Ми маємо усі можливості, щоб створити у Любомльському районі потужну лікарню інтенсивного лікування другого рівня, яка консолідуватиме в собі обслуговування хворих Любомльського та Шацького районів”, – зазначив Володимир Гунчик.

Для довідки, в рамках медичної реформи розрізняють первинну (амбулаторія), вторинну (районна лікарня), третинну (госпітальний округ) ланку. До речі, у сусідніх областях – Львівській, Рівненьській, Тернопільській – кількість госпітальних округів не перевищує чотирьох.

Зі слів очільника облдержадміністрації, впродовж цього та наступних років у рамках проекту Світового Банку на території області з’явиться 137 амбулаторій (з них 86 новозбудовані). Усі вони повинні бути оснащені сучасним медичним обладнанням, автомобільною технікою.

Після відвідин Любомля керівник Волинської ОДА  побував на тимчасовому пункті пропуску Адамчуки-Збереже, проінспектував дороги у Шацькому районі та побував на міжнародному пункті пропуску “Ягодин”.

DSC08054 DSC08065 DSC08071 DSC08074 DSC08095 DSC08104 DSC08111 DSC08114 DSC08133

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*