На Любомльщині за 10 місяців сталося 57 злочинів майнового характеру

30.10.2019 / Новини

За 10 місяців 2019 року до відділу поліції звернулось 57 осіб про вчинення відносно них злочинів майнового характеру ( в 2018 році – 55 осіб). Працівниками відділу поліції встановлено 33 особи, які вчинили майнові злочини (в 2018 році – 23 осіб).

“Шановні мешканці району, нагадуємо, що безпечність щодо збереження свого майна спонукає злочинців до вчинення крадіжок, грабежів, шахрайств, розбійних нападів. Адже, як правило, крадіжки вчиняються через незачинені вікна, через зберігання ключів від вхідних дверей у доступному місці, а в сільській місцевості двері до будинку можуть взагалі бути незачиненими, бо, як говорять господарі, вони ж знаходяться неподалік”, – повідомляють у Любомльському Відділі Поліції.

Грабежі та розбійні напади вчиняються злочинцями в нічний час. Тож правоохоронці хочуть застерегти населення, а особливо неповнолітніх осіб, від самотніх прогулянок на неосвітлених вулицях, а також від спілкування з незнайомими особами.

“Не потрібно також демонструвати цінні речі (золоті вироби, мобільний телефон чи значну суму грошей) у місцях масового дозвілля чи при значному скупченні людей, тому що тим самим Ви привертаєте до себе увагу злочинця”, – йдеться в повідомленні.


Поліцейські дають декілька порад, як
убезпечитись від крадіжок:


1. Майте міцні запори, зміцніть двері, вріжте дверні вічка;
2. Не залишайте відкритими кватирки, вікна, балконні двері, навіть улітку, особливо якщо ви мешкаєте на першому поверсі або біля вас знаходяться прибудови;
3. Подбайте про те, щоб сходи та площадка біля дверей були освітлені, тоді злодій боятиметься, що його ймовірніше помітять;
4. Не зберігайте ключі від будинку разом із документами, не прикріплюйте до ключів брелки з вашим ім’ям і адресою;
5. Якщо ключі загублено, відразу слід замінити замки;
6. Не кладіть ключі під килимок біля дверей та не зберігайте їх в автомобілі;
7. Не надавайте незнайомцям детальної інформації щодо себе, наприклад, через оголошення;
8. Якщо ви тривалий час будете відсутні вдома, попередьте листоношу, щоб до вашої поштової скриньки не розкладали кореспонденцію або домовтеся про це з сусідами, адже повна поштова скринька свідчитиме про тривалу відсутність мешканців квартири;
9. Уважно відчиняйте двері, а також не приводьте випадкових або малознайомих людей додому, не відчиняйте незнайомим людям, з якими б проханнями вони не зверталися.
Якщо ви біля дверей будинку виявите щось підозріле: зламані або відкриті двері, шум, краще не заходити й нічого не чіпати, а зателефонувати до поліції. Не варто рватися в бій – здоров’я дорожче за майно! Якщо ви виявили сліди крадіжки, уже увійшовши до квартири, також нічого не торкайтеся – відразу телефонуйте до поліції.
10. Не розголошуйте реквізити банківських рахунків особам, які представляються працівниками банківських устав. Працівники банку ніколи не будуть запитувати у Вас пароль до банківських карток.

1 Коментар На Любомльщині за 10 місяців сталося 57 злочинів майнового характеру

  1. Світло вночі для кого горить? Ранком на роботу відключать. Прибиральниці як шахтьори ходять. Стид і срам Ющуку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*