Субота, 22 лютого 2020

На Любомльщині вже закрили дві нелегальні заправки

10.01.2020 / Новини

Роботу 12-ти об’єктів незаконної реалізації пального припинено за результатами перевірок, проведених з початку січня 2020-го року обласною робочою групи з ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Волинської ОДА. 

5 нелегальних АЗС виявлено у м.Луцьк, решта – у с.Зимне Володимир-Волинського, с.Низкиничі Іваничівського, с.Вишнів Любомльського, с.Тур та с.Дубечне Ратнівського районів, а також у містах Любомль та Горохів.

Нагадаємо, що нещодавно прем’єр-міністр України дав доручення до 9 січня ліквідувати проблему нелегальної діяльності АЗС.

Для цього в області розпорядженням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка створена робоча група, яка здійснила вже понад 100 перевірок об’єктів торгівлі паливно-мастильними матеріалами.

Слід зауважити, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України ця робота продовжуватиметься і після 9-го січня. Директор департаменту економіки та європейської інтеграції облдержадміністрації Ігор Чуліпа наголосив, що після 9-го січня 2020-го року щотижня інформуватиме Кабмін про результати діяльності робочої групи.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*