Середа, 19 лютого 2020

На Любомльщині триває відбір на навчальні збори резервістів

18.08.2019 / Новини

Триває відбір на навчальні збори у вересні 2019 року з практичним призовом резервістів.

На виконання Конституції України, Законів України «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», Плану проведення навчальних зборів з практичним призовом резервістів оперативного резерву другої черги у Збройних Силах України у 2019 році  триває відбір на навчальні збори у вересні 2019 року.

На збори залучаються всі військовозобов’язані, які придатні та обмежено-придатні до військової служби, проходили військову службу та були звільнені з військової служби, повідомляють у Любомльському об’єднаному районному військовому комісаріаті.

«Звертаємо увагу на те, що відповідно до частини 11 статті 29 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форми власності за призваними на збори військовозобов’язаними на весь період зборів та на весь час виконання ними обов’язків служби у військовому резерві (включаючи час проїзду до місця проведення зборів і назад), зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата, гарантується державне страхування, виплачується грошове заохочення.

Безробітним, які стоять на обліку в районному центрі зайнятості, на період проходження навчальних зборів не припиняється виплата соціальної допомоги по безробіттю та виплачується грошове заохочення», — йдеться у повідомленні.

 

Військовозобов’язаним, які знаходяться на військовому обліку слід прибути протягом серпня-вересня 2019 року на 9.00 годину для проходження медичної комісії в Любомльський об’єднаний районний військовий комісаріат за адресою:  м. Любомль, вул. Незалежності, 45, тел.2-41-94. При собі мати паспорт та військовий квиток.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*