На Любомльщині оштрафували чоловіка, який зайшов у магазин без маски

23.11.2020 / Новини

Суддя Любомльського районного суду розглянув направлений Любомльським відділом поліції протокол про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка за відсутність захисної маски на обличчі, перебуваючи в магазині.

Про це йдеться в постанові суду від 12 листопада, – передає Район Любомль.

Чоловік 20 жовтняо 12:23 в магазині в селі Римачі Любомльського району в порушення вимоги постанови КМУ від 22 липня 2020 року №641 перебував без одягнутої на обличчя захисної маски, чим вчинив правопорушення, передбачене статтею 443 КУпАП.

Чоловік на розгляд справи не з`явився, до канцелярії суду подав клопотання про передачу матеріалів справи для розгляду до Горохівського районного суду Волинської області, проте згідно з частиною 1 статті 276 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.

Винність чоловіка у вчиненні правопорушення повністю стверджена дослідженим в судовому засіданні матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення; письмовими поясненнями порушника, в яких сам підтвердив факт перебування в магазині без одягнутої на обличчя захисної маски; відеозаписом з нагрудної боді-камери.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого статтею 443 КУпАП, і наклав на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*