На Любомльщині без дозволів трасою везли бурильну установку: власник сплатить 39 тисяч євро штрафу

13.03.2020 / Новини

Власника 29-метрового транспортного засобу, який намагався доставити бурильну установку без погодженого маршруту та дозволів на пересування територією України через Волинь у Херсонську область, оштрафували майже на 39 тисяч євро.

Про це повідомив начальник Управління Укртрансбезпеки у Волинській області Віталій Конончук 12 березня, – передають у Волинській облдержадміністрації.

В результаті спільного відпрацювання працівниками Управління Укртрансбезпеки у Волинській області з Патрульною поліцією Волині та Службою безпеки України у Волиській області виявили та задокументували порушення перевезення вантажу щодо габаритно-вагових параметрів транспортним засобом марки «MAN» з напівпричепом «FAYMONVILLE».

Автомобіль перетнув митний пункт пропуску «Ягодин» та мав дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів лише до села Старовойтове Любомльського району. Коли великоваговий автомобіль у темну пору доби виїхав зі стоянки та продовжив маршрут, його зупинили для перевірки документів.

Водій планував доставити 29-метровий транспортний засіб з бурильною установкою вагою 95 тонн у Херсонську область без дозвільних документів – погодженого маршруту з Укравтодором, супроводу та дозволу Нацполіції щодо пересування територією України у чітко обумовлений час, аби не створювати перешкод іншим учасникам дорожнього руху. Разом з тим, вага автомобіля з напівпричепом та бурильною установкою, яку транспортували, на 55 тонн перевищувала допустиму норму.

Відповідальність за дане правопорушення передбачає накладення адміністративно-господарського штрафу у розмірі 34 тисячі гривень. Ще 37 тисяч 900 євро – обов’язковий платіж за проїзд великовагового транспортного засобу автомобільними дорогами загального користування та за завдану шкоду дорожньому покриттю.

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*