На кордоні з Польщею – накопичення автотранспорту

24.03.2016 / Новини

Напередодні католицької Пасхи, яку святкуватимуть вже цієї неділі, 27 березня, у пунктах пропуску на кордоні з Польщею спостерігається накопичення автотранспорту.

Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України.

Згідно з повідомленням, в окремих автомобільних пунктах пропуску на кордоні з Польщею спостерігається накопичення транспортних засобів, як на в’їзд, так і на виїзд з України. Це пов’язано перш за все з Пасхальними святами, які католики будуть святкувати у вихідні.

Звертаємось до громадян, які планують свої поїздки через пункти пропуску на західній ділянці кордону врахувати дану інформацію.

У свою чергу Державна прикордонна служба робить усе можливе, аби прискорити пропуск громадян та транспортних засобів, розвантажити даний напрямок і зменшити час очікування в чергах. Для цього збільшено кількість додаткових нарядів, які здійснюють контроль у максимально стислий термін. Відмітимо, що перевірка однієї автівки в середньому триває близько 5 хвилин, а однієї особи 2 хвилини.

З метою обрання найоптимальнішого маршруту та швидкого перетину кордону Державна прикордонна служба рекомендує подорожнім скористатись онлай-сервісом на сайті відомства, де можна в реальному часі переглянути завантаженість пунктів пропуску.

Також інформація про накопичення транспорту розповсюджується за допомогою соціальних мереж, зокрема, на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби

Джерело

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*