Четвер, 23 травня 2019,03:37

На кордоні з Білоруссю з’ясовували, чи впускати автівку атовців (ВІДЕО)

03.05.2018 / Новини

Каменем спотикання між військовиками та митниками на Волині стало авто. Рік тому “Шаран” завезли з Білорусі та передали в користування спілці воїнів АТО. Відтоді машина на іноземній реєстрації не раз долала шлях із Волині до зони бойових дій.

Про це йдеться у сюжеті ZIK.

“Машина була на передовій, у військових шпиталях, їздимо на виклики до хлопців, які потребують допомоги. І в нас немає іншого, щоби ми могли швидко пересуватися”, – каже голова Спілки воїнів АТО Волині Юрій Дмитрук.

Та коли вояки у справах поїхали до Білорусі – впускати авто назад митники не захотіли.

“Ми разів чотири просили пропустити. Наголошували, що авто спілки. Втім все марно”, – говорить боєць 80-ї десантно-штурмової бригади, який перевозив авто, Андрій Левонюк.

Митники ж атовцям пояснюють, що діяли у межах закону. А він передбачає присутність власника авто.

Водночас, бійців таке ставлення обурило. Чоловіки припускають, що фіскали хотіли, аби їм заплатили. Кажуть, до інших водіїв такої прискіпливої уваги не було.

Та все ж авто пропустили. Керівництво митного поста запевняє: готові йти бійцям назустріч у всьому, що передбачає закон.

“У нас до учасників АТО завжди було нормальне ставлення. Чи ви думаєте, що ми в житті нічого не робимо й нікому не допомагаємо? Якби чоловіки показали, на приклад, посвідчення інваліда війни, то питання точно вирішили б”, – наголошує заступник начальника митного поста “Доманове” Ігор Новік.

З’ясування стосунків тривало не більше 20-ти хвилин. Жодних радикальних дій ніхто не чинив, але атовці про них попередили, якщо ситуація повториться.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*