Пятниця, 18 жовтня 2019

На “Княжому” відбудуться FASHION-покази українських модельєрів

11.07.2019 / Новини

Фестиваль «Княжий» стає топовою подією серед модельєрів. Фешн програма фестивалю «Княжий» із незначної розважальної частини, на третій рік стала однією з головних родзинок.

Цьогоріч буде представлено 60 одиниць дивовижного одягу, 7 колекцій, 45 моделей. Це справжня гучна FASHION ПОДІЯ на фестивалі “Княжий”.

На гостей чекають покази від:

  • гостей зі Львова, вже знайомих і обожнюваних нами модного дому NACHO з новою колекцією модного одягу.
  • колекціонерки з Нововолинська Марії Доліновської, яка поділиться своїм неймовірним скарбом – колекцією жіночого одягу Волині, який побачив історію з кінця 19ст.
  •  відділу технологічної освіти педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського з колоритною і барвистою, дуже незвичайною колекцією (викладачі Клюд Олена і Шумік Марія)
  • “Майстерні вишивки “ГарнаЯ” – талановиті сестри Олещук готують концептуальну колекцію суконь для презентації ребрендингу своєї майстерні.
  • майстринь з Турійська Оксани Марченко та Постольник Оксани, котрі поєднали мистецтво розпису тканини та дизайнерське бачення жіночої вроди.
  • дизайнера Тетяни Морозової дивовижної тендітної краси підбірка елітних весільних суконь за модою 2019 року від.

“Все буде Княжий!” – обіцяють організатори фестивалю! “Княжий буде гарним!” – обіцяють організатори показу ГО”Креативстудіо”.

Субота, 17.30, мала сцена – чекайте, щоб нічого не пропустити.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*