Неділя, 2 грудня 2018,05:45

На календарі 4 березня: день сонячний — рік буде родючим

04.03.2018 / Новини

Сьогодні Сонце зійде о 7.00, зайде о 18.10 Тривалість дня — 11 год. 10 хв.

Повний Місяць 2 березня, захід — 8.24, схід — 21.13.

* * *

Іменинники: Макар, Богдан, Максим.

 * * *

4 березня в історії України

1870 — народився Євген Патон, український академік, фахівець у галузі електрозварювання і мостобудування, творець Інституту електрозварювання, автор мосту Патона в Києві.

1949 — народився Володимир Івасюк, український композитор, поет.

1989 — створено українське товариство «Меморіал».

* * *

Про це писав «Кордон» рік тому

У Шацькій райраді розповіли про ситуацію з маршрутним перевезенням у районі

Аналізуючи стан пасажирських перевезень на території Шацького району, можна зробити висновок, що транспортне сполучення на міжміських маршрутах району потребує покращення забезпечення пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування. Згідно з поданою інформацією сільських голів, та відповідно до проведеного моніторингу з пасажирських перевезень проблема має місце у низці місцевих рад. ня перевезень всіх пасажирів.

* * *

Погода 4 березня

На сьогодні синоптики прогнозують мінливу хмарність, переважно без опадів, вітер північно-західний, 7-12 м/с, температура повітря -4…-6. Вночі — мінлива хмарність, переважно без опадів, вітер західний, 5-10 м/с, -13…-15 за Цельсієм.

* * *

Народний прогноз погоди

4 березня відзначається день пам’яті святителів Архипа, Филимона і його дружини Апфії. У давнину цей день називався Ман’як. Здавна існує переказ, що у цей день не слід дивитись на зірки, що падають, оскільки це погана прикмета. Якщо «на Федота сніжний замет — до пізньої трави». Якщо у цей день у лісі зустріти білого зайця — сніг обов’язково ще випаде. А якщо пощастить побачити чайку у небі, значить лід скоро розтане. Часто у цей день посилюється вітер. Також в народі вважається, що воли 4 березня сонячний день віщує, що рік буде родючим.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*