Середа, 26 червня 2019

На календарі 11 лютого: дим коромислом — скоро буде тепло

11.02.2019 / Новини

Сьогодні Сонце зійде о 7.43, зайде о 17.32. Тривалість дня — 9 год. 49 хв.

* * *

Іменинники: Гнат, Роман, Яків, Дмитро.

* * *

11 лютого в історії України

1945 — на Ялтинській конференції з участю глав держав СРСР, США і Великобританії затверджено післявоєнний устрій Європи.

1989 — відбулася установча конференція Товариства української мови імені Тараса Шевченка (тепер Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка).

* * *

Про це писав “КОРДОН” рік тому

Волинь – серед областей, де найчастіше виявляють фальшиві гроші

Найчастіше підроблені купюри виявляють в Одеській області, приморському регіоні загалом та на Західній Україні (Львів, Закарпаття, Волинь). Про це у коментарі УНН повідомив заступник начальника управління – начальник відділу протидії злочинам у фінансовій, банківський сферах та зовнішньоекономічній діяльності Департаменту захисту економіки Національної поліції України Руслан Стрембіцький. Правоохоронець зазначив, що найчастіше підробки виявляють при великих перерахунках коштів, при обміні валют, при вилученні грошей з банкоматів та купівлі коштів у так званих “міняйл” чи незаконних обмінниках. Зазначається, що найпоширенішими підробками є купюри номіналом 200 та 500 гривень, 100 доларів та 100 євро.

* * *

Погода 11 лютого

На сьогодні синоптики прогнозують можливий дощ, вітер південний, 5-10 м/с, температура повітря +4…+6. Вночі — можливий сніг, вітер північно-західний, 5-10 м/с, -1…-3 за Цельсієм.

* * *

Народний прогноз погоди

11 лютого відзначається пам’ять Святого Лаврентія і Ігнатія Богоносця. Моляться їм для позбавлення від хвороб очей. У цей день спостерігали за місяцем: якщо він червоний — бути сильному вітру, а якщо ж на 11 лютого випадає молодик, то погода у цей день визначить погоду на весь місяць березень. Повний місяць — по погоді можна судити про те, якою буде погода у другій половині березня. Передбачали  погоду і за димом з друби з труби: якщо дим йде коромислом, значить скоро прийде тепло.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*