Міжнародне авіасполучення хочуть відновити з 15 червня

27.05.2020 / Новини

Міжнародне авіасполучення планують відновити з 15 червня, також українці можуть виїхати в країни ЄС та Білорусь на автомобільному транспорті.

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, – пишуть Українські Національні Новини. 

“Якщо у вас є бажання виїхати в Білорусь або в країни ЄС на автомобільному транспорті, то ви можете це зробити. На сьогодні не існує жодних обмежень. Якщо ми говоримо про авіасполучення, то, згідно з планом виходу з карантину, пом’якшення карантину, воно відновлюється, починаючи з 15 червня“, – сказав Степанов, відповідаючи на запитання, коли відкриється міжнародне сполучення.

Також голова МОЗ нагадав, що коли людина повертається в Україну, вона повинна встановити додаток “Дія вдома” та пройти самоізоляцію протягом 14 днів.

1 Коментар Міжнародне авіасполучення хочуть відновити з 15 червня

  1. На початку червня відновити міжнародні авіаперевезення планує Туреччина. В Естоніі? обмеження діятимуть до 7 червня. Болгарія, Індонезія, Ісландія, Кіпр, Коста-Рика, Люксембург, Македонія, Португалія, Єгипет, Ізраі?ль відкриють своі? повітряні ворота не раніше ніж 15 червня. З липня можна буде полетіти до Домініканської? Республіки та Вірменії?. 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*