Понеділок, 26 березня 2018,14:06

Мешканці Шацька погрожують блокуванням міжнародної траси через відсутність електроенергії

20.09.2016 / Новини

Група мешканців Шацька, обурених незаконним відключенням світла в їхніх будинках, хоче заблокувати рух на міжнародній трасі.

Про це громадяни письмово попередили вчора голову Шацької райдержадміністрації, – повідомляє Радар.

Ходили туди на прийом вимагати від владців бодай якихось дій на захист сумлінних споживачів електроенергії. І заявили: якщо світло до обіду Шацький РЕМ не увімкне – перекриємо дорогу.

Люди доведені до краю, без електрики потерпають уже тиждень.

Винуватцем проблеми мешканці називають Товариство з обмеженою відповідальністю “МТГС”, власники якого – громадяни Австрії.

3 Коментарів Мешканці Шацька погрожують блокуванням міжнародної траси через відсутність електроенергії

  1. Давити на “важіль впливу” – міжнародну трасу – єдине, що пропонує Шацька влада. Самі “начудили” а тепер ви – люди їдьте в область або перекривайте траси. Найкраще “відморозився” РЕМ – він не при справах !! Круто, і всі “повелися”. Питання то в заборгованості нещасних 34 тис. Але “ворог” десь далеко, не тут – в Австрії, кінці в воду. Люди , ходити треба в кабінети не можновладців а прокуратури, і звинувачувати всіх дурнів, що складали цей договір, тобто тодішнє керівництво і РЕМ, а Крикун простий бізнесмен – він також заручник обставин, на якого “переводять стрілки”

    • До чого тут РЕМ якщо начудила влада??? Спочатку ознайомтеся з рішенням Селищної Ради яка дала дозвіл,та і взагалі це тільки квіточки…В нас завжди тихенько землю подерибанять А потім шукають крайнього.Влада про такі моменти як світло та дороги повинні продумувати заздалегідь тоді все буде ок…

  2. РЕМ до того, що саме Вони відключили світло не с.рада, і не Крикун. А коли стояло питання провести лінію то грошей у Рем на таке не було – звідки і взявся Крикун. РЕм – тільки рубає гроші а не вкладає

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*