Середа, 6 червня 2018,14:53

Мер Любомля ворогує чи товаришує з головою земельної комісії?

15.06.2016 / Новини, Онлайн
DSC0003

У студії КОРДОНу журналісти поспілкувались з Анатолієм Жолобом – депутатом Любомльської міської ради, головою постійної комісії з питань землекористування, екології та раціонального використання природних ресурсів, про земельні “колізії” та депутатські чвари у міськраді.

Анатолій Вікторович розповів про те, яким чином планував і буде відстоювати інтереси місцевої громади, а також пояснив, чому до цього часу не розроблений його варіант положення про виділення земельних ділянок і через що цей процес затягується.

“Я не знаю чи покарали мене, чи нагородили?”, – висловився голова земельної комісії про ініціювання мером зняття з нього повноважень.

Дізнайтесь хто насправді “дерибанить” землю та як відповіли на одне й те саме запитання (Чи ворогуєте ви між собою?) міський голова Роман Ющук та голова земельної комісії Анатолій Жолоб.

Читайте також:

13 Коментарів Мер Любомля ворогує чи товаришує з головою земельної комісії?

  1. 10:49 хв : каже” Треба, щоб були правила по утриманню земельної ділянки”. Шо серйозно? А шанований земельник у якій державі живе і як стільки років обіймає посаду, шо навіть елементарного не знає?

  2. Не вірте жодному слову, він скрізь має підставних осіб, допомагає багачам отримувати ділянки, а в земельних питаннях розуміється тільки в межах того,що входить в його інтереси. Мав і має великий вплив на депутатів і керує містом.

  3. Помилкі роблять всі але треба вміти їх ВИЗНАВАТИ а час настане вже скоро , громада виправляти буде !!!

  4. Ви краще запитайте в того “професіонала” яка в нього освіта!!! І де він був коли був майдан? А я вам скажу шо освіти в нього ніякої, школу на трійки ледь закінчив. А на майдан він організовував тітушок разом з Патєйом як активіст регіоналів. Це ганьба, що така людина очолює шось там в міськраді….

  5. Так він жодної конкретної відповіді не дав на питання, переливає с пустого в порожнє.із- за таких крахоборів прості люди, які дійсно хочуть будуватися в Любомлі не можуть отримати земельні ділянки.Бізнесмен, підприємець ?Чому не признається де взяв стартовий капітал для початку бізнезу? Може дружина, яка працює на митниці допопогла, відкладаючи честно зароблену зарплату? Для таких треба робити народну публічну люстрацію, посадити в мусорний бак для сміття і возити вулицями міста, може тоді признається кому і за скільки відавав земельні ділянки. Давно треба гнати таких депутатів з міської ради!Хто ще цікаво за нього голосує?

  6. Жолоб не бізнесмен, а альфонс ще й порає Марусю з РДА. Дружину свою дурить і думає, що і людей вдасьться обдурити – не вийде люди все бачать…

  7. Толік – це політика. Цей скандал тобі на руку побачиш. Ти так пропіаришся. Не переживай, як будуть вибори в депутати я зроблю тебе депутатом об’єднаної громади от побачиш. Я Ющука зробив мером, а тебе зроблю депутатом.

  8. Ви шо хлопці? Яка образно говоря в нашому місті політика? Це все голосно сказано. Як я вам образно говоря вже казав це все образно говоря заказуха і жовта преса образно говоря

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*