«Медреформу треба розпочинати з достойної зарплати і службового житла», – Ігор Пальонка

26.08.2020 / Відео, Новини

Медицину Володимира-Волинського у 2021 році очікують зміни і влада має докласти максимум зусиль, аби зацікавити кваліфікований персонал працювати в місті. Таку думку висловив голова Зарічанської ОТГ Ігор Пальонка, який взяв участь у програмі «На часі гість» на телеканалі «Аверс».

Ігор Пальонка нагадав, що Володимир-Волинське територіально-медичне об’єднання з наступного року буде опорною лікарнею в районі: «Для розвитку медустанови має бути хороший професійний людський потенціал, мають бути хороші молоді лікарі. Ми можемо створити їм гарні умови для роботи і наповнити матеріально-технічну базу лікарні. Але, якщо не буде фахових лікарів, ми не отримаємо належної медицини. Персонал треба зацікавлювати, а це — достойна зарплата, хороше службове житло».

Голова зауважив, що свого часу будувалось службове житло для медиків. Тож, на його думку, владі Володимира варто повернутися до цієї практики.

«Реформу вторинки розпочали, а потім зупинили і так сталось, що вузькі спеціалісти – хірурги, окулісти – вони мають низьку заробітну плату. І нова влада має спрацювати зараз в новому форматі, щоб підняти рівень заробітної плати і зробити належні умови. От коли будуть хороші спеціалісти і матеріально-технічна база – тоді лікарня буде на належному рівні», – зауважив Ігор Пальонка.

Він пропонує вести переговори із забудовниками, які зводитимуть у Володимирі багатоквартирні будинки, аби на певних умовах міська влада купувала житло для медиків.

«Думаю, це буде окрема програма. Я йду на місцеві вибори, балотуватимуся на голову нової Володимир-Волинської громади, щоб дійсно розвивати це місто та об’єднати території. У нашої команди є чітке бачення. Ми знаємо, що треба змінити і що треба зробити. І якщо ми маємо лобістів на обласному та державному рівнях – це буде дуже потужно. Переконаний, нам вдасться це зробити», – сказав Ігор Пальонка.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*