Любомльський “Рубіж”: дорослі програли команді з Локачинщини, юнаки перемогли

18.09.2017 / Новини, Спорт

У третьому турі любомльський «Рубіж» зазнав третьої поспіль поразки. На цей раз — з рахунком 2:5 в гостях від «Надії» (с. Хорів Локачинського району).

Свій перший гол любомльчани забили аж на 81-ій хвилині зустрічі, коли поступалися з рахунком 0:4. Зробив це Станіслав Бродоса. Ще раніше — на 59-ій хвилині міг відзначитися Максим Самойліч, але не зумів реалізувати пенальті. Другий гол у складі «Рубежа» за три хвилини до фінального свистка забив Леонід Гутевич.

Натомість молодіжний склад любомльської команди впевнено виграв у локачинців.

У першому таймі відзначився Олександр Цевух (38 хв.), по перерві Сергій Дубина подвоїв рахунок (57 хв.), за 18 хвилин до закінчення поєдинку Андрій Хмелюк остаточно зняв питання щодо переможця — 3:0 на користь «Рубежа».

Наступну гру любомльчани проведуть у Нововолинську, де поміряють силами з місцевих «Шахтарем».