Любомльський лісгосп сплатив до бюджету понад 11 мільйонів гривень

09.01.2018 / Новини

Упродовж 2017 року підприємства лісової галузі Волині сплатили до бюджетів усіх рівнів 248,6 млн грн. Показник вдалося втримати на рівні минулого року.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Зокрема, із цієї суми до зведеного бюджету надійшло 182,6 млн грн, 66 млн грн становить сплата єдиного соціального внеску.

Крім постійної підтримки, що реалізовується у співпраці з волонтерами, лісівники Волині направили на потреби захисників нашої держави 4,7 млн у вигляді військового збору.

30 % лісова галузь області спрямувала на розвиток місцевих громад, а це загалом – 54,5 млн грн податку з доходів фізичних осіб. Цей показник свідчить про зростання рівня заробітної плати.

Сплата податку на додану вартість за 2017 рік становить 36,7 млн грн, податку на прибуток нараховано у розмірі 6,3 млн грн. Безпосередньо галузевий податок – рентна плата за використання лісових ресурсів, яка також значною мірою надходить у місцеві бюджети, становить 19,7 млн грн. Загалом рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів у Державний бюджет надійшло 38,5 млн грн.

Як приклад, можна відзначити роботу ДП “Маневицьке ЛГ”, яке за рік поповнило бюджети різних рівнів, у тому числі й місцевий, на 22,5 млн грн, ДП “Колківське ЛГ” сплатило податків і зборів загалом 12,6 млн грн, ДП “Городоцьке ЛГ” – 11,5 млн грн, ДП “Любомльське ЛГ” – 11,5 млн грн, ДП “Цуманське ЛГ” – 10,5 млн грн.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*