Субота, 25 травня 2019,04:39

Любомльському та Шацькому району загрожують перевірками за перевиконання плану бюджету

11.04.2016 / Новини

Як повідомив заступник директора департаменту фінансів обласної державної адміністрації Володимир Селедець, за перший квартал, згідно зі статистикою, виконані всі бюджети міст, об’єднаних територіальних громад, зведені бюджети районів та обласний бюджет.

Однак не в усіх районах великі відсотки перевиконання відображають реальний стан справ. Річ у тім, що деякі місцеві ради не повною мірою при формуванні бюджетів врахували наявну податкову базу. Тому в двох третинах місцевих бюджетів обсяг доходів загального фонду затверджений у меншому розмірі, ніж фактичні надходження минулого року, – пише інформаційне агентство Волинські новини.

Так у Любомльському і Шацькому районах більше 90% місцевих бюджетів були прийняті в менших обсягах, ніж у 2015 році. В наслідок цього виконання зведених бюджетів у них – понад 150%. Подібна ситуація й з помісячним розписом, приміром, у Любомльському районі це призвело до того, що 6 з 25 місцевих бюджетів перевиконані втричі. Але насправді такими цифрами тішитися не варто.

Урешті, таким місцевим громадам пригрозили перевірками і зверненням до правоохоронних органів, якщо вони не будуть виконувати закони і не враховуватимуть чинну податкову базу. Таке заниження призводить до того, що прохання про залучення додаткових коштів ігноруються, адже начебто кошти такі у бюджетах є.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*