Середа, 6 червня 2018,14:22

Любомльські випускники побували у Карпатах (ФОТО)

16.06.2017 / Новини

За доброю шкільною традицією колектив Любомльської загальноосвітньої школи №2 обрав замість урочистого вручення свідоцтв у школі і випускного вечора активну форму проведення цього заходу – туристичну трьохденну поїздку за маршрутом Яремче – Ворохта.

Про це інформує сайт навчального закладу.

Перша зупинка місто Рогатин – батьківщина знаменитої Анастасії Лісовської, що більш відома, як Роксолана. Повною несподіванкою для випускників був огляд церкви Святого Духа, пам’ятки народної архітектури та монументального мистецтва національного значення. Особливість цієї споруди в тому, що вона збудована без єдиного гвіздка. Святодухівський іконостас цієї церкви, у якому втілено гуманістичне сприйняття дійсності та естетичні норми ренесансного мистецтва, належить до визначних надбань як українського, так і світового мистецтва.

Минувши Рогатин вирушили на Прикарпаття. Автобус зупинився в селі Манява. Усіх вражала не тільки краса природи, а й спосіб життя місцевих жителів.

Першим випробуванням став шлях до Манявського водоспаду. У доброму гуморі, з піснями учні опинились біля підніжжя Манявського скиту.

Подолавши надзвичайно крутий підйом, побачили відкриту печеру, складену з двох величезних каменів, де з давніх часів монахи усамітнювались для молитов. Стежиною спустились до Манявського монастиря, засновником якого є виходець із Афону монах Йов Княгиницький. Свого часу тут містилася велика бібліотека стародруків. Легенди кажуть, що сюди неодноразово навідувався відомий гуцульський опришок Олекса Довбуш.

Добряче втомившись – дістались до екскурсійного автобуса та крізь мальовниче місто Яремче приїхали до найдовшого села в Україні – Микуличин.

Другого дня вирушили до туристичної перлини Карпат – Буковелю. Із деяким острахом ми сіли на канатно-крісельну дорогу.

Далі випускники з Любомля вирушили до міста Верховина, де відвідали музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів імені Романа Кумлика.

Втомлені, але водночас задоволені і збагачені неймовірними спогадами випускники повернулися до Любомля .

Автор Кривдік Г.В

 

Читайте також:

2 Коментарів Любомльські випускники побували у Карпатах (ФОТО)

  1. Шановні редактори! Перш ніж щось розміщувати, обов’язково робіть посилання на першоджерело, якщо стаття повністю зкомпільована! Автор статті

    • Шановний авторе, у другому реченні є посилання на джерело(звідки взято текст)- сайт навчального закладу. Вкінці загального матеріалу (тексту та фото) навіть є імя. Хоча достатньо одного покликання на ресурс. Навчіться читати трохи більше заголовка й останнього речення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*