Рятувальники нагадали любомльчанам, як безпечно грітися

22.10.2016 / Новини

У п’ятницю, 21 жовтня працівники Любомльського районного відділу Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Волинській області провели пожежно-профілактичне відпрацювання на території житлового фонду селища Головно Любомльського району Волинської області.

Відвідуючи оселі мешканців селища, рятувальники провели профілактичні інструктажі з господарями та роз’яснили можливі ризики при порушенні вимог пожежної безпеки у побуті.

Рятувальники поінформували громадян про резонансні надзвичайні події на території краю та наголосили, що в осінньо-зимовий період статистика фіксує значне зростання кількості пожеж у житловому секторі. Вони також окреслили основні причини загорань, а також за згодою господарів вивчили протипожежний стан помешкань та вказали, як усунути виявлені недоліки та порушення. Особливо пильно оглядали стан пічного опалення та звертали увагу на стан електромережі.

Крім того, співробітники ДСНС акцентували увагу мешканців селища на недопущенні випадків спалювання сухої рослинності та опалого листя на присадибних ділянках, оскільки проблема виникнення пожеж в екосистемах актуальна дотепер.

Під час просвітницьких заходів рятувальники поширили серед населення друковані інформаційні матеріали з правил безпеки.

Джерело: прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*