Понеділок, 22 жовтня 2018,21:39

Любомльські освітяни обговорили концепцію “Нової української школи”

29.11.2017 / Новини

У вівторок, 28 листопада у районному відділі освіти райдержадміністрації відбувся семінар-практикум керівників закладів загальної та середньої освіти району на тему «Передумови створення опорного освітнього закладу, як базового елементу інноваційного освітнього середовища у форматі Концепції «Нова українська школа».

Про це інформує сайт Любомльської райдержадміністрації.

В роботі семінару взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Турійської райдержадміністрації Надія Матвіюк, директор опорного закладу «НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія» смт. Турійськ Оксана Ковальчук, які поділилися досвідом створення опорних навчальних закладів у Турійському районі.

– Опорна школа – це навчальний заклад майбутнього, який найбільш ефективно та якісно зможе надавати освітні послуги” – зазначила начальник відділу освіти районної державної адміністрації Анастасія Савош.

Перед освітянами постало завдання формування в молодих українців таких якостей, як прагнення до навчання упродовж усього життя, постійний пошук найкращих шляхів розв’язання життєвих проблем, готовність своєю навчальною, а потім і фаховою працею закласти підмурівок власного соціального успіху і зробити внесок у громадську, державну справу. Ідеологією цієї реформи має стати концепція «Нова українська школа»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*