Понеділок, 18 березня 2019,23:37

Любомльські лісівники разом зі школярами висаджували дерева (ФОТО)

16.04.2018 / Новини

У перші дні лісокультурної кампанії до праці лісівників Любомльського держлісгоспу активно і масово приєднуються місцеві школярі.

У різних куточках району учні садять свій ліс, – інформує прес-служба ДП “Любомльський лісгосп”.

Такі корисні заходи проводяться щороку у рамках акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”. Втім, кожного разу ця справа безцінна, кожен учасник робить свій вклад у розвій та примноження зеленого багатства краю.

Так, у Любомльському лісництві у садінні взяли участь десятикласники школи села Машів, разом висадили сіянці сосни та саджанці берези на площі 1,6 гектарів.

Завзято працювали школярі села Радехів, цьогоріч уже двічі виходили на приготовані ділянки під садіння, загалом заліснили – близько 3 гектари. Учні старших класів селища Головне гуртом приїхали у ліс та дружно висадили сіянці сосни площею 2 гектари.

Разом зі шкільною молоддю працювали майстри лісу, інженер лісових культур, лісничі.

Працівники лісгоспу проводили інструктаж з техніки безпеки, показали, як користуватись ланцетом, як правильно висаджувати посадковий матеріал.

Віриться, що такі практичні уроки на природі принесуть неабияку користь, моральне задоволення, додадуть знань та розуміння про природу та лісівничу діяльність. А в майбутньому підростаючі ліси будуть гордістю учнів, які тут трудились.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*