Четвер, 28 травня 2020

Любомльські лікарі стали бронзовими призерами Чемпіонату України (ВІДЕО)

03.05.2018 / Новини, Спорт

Лікарі Любомльської ЦРЛ Леонід Луць і Микола Абрамчук на теренах нашого краю відомі не тільки як висококласні фахівці, а й активні спортсмени, які власним прикладом пропагують здоровий спосіб життя.

Нещодавно вони у складі збірної Волині і Рівненщини взяли участь у чемпіонаті України з футболу серед лікарів, який проводився у Вишневому, що під Києвом, де завоювали бронзові нагороди.

Загалом на турнірі змагалися дев’ять команд, розділених на три групи, переможці яких виходили до фінальної частини. Інтенсивність ігор була дуже високою — чотири поєдинки за два дні. Навіть для тренованих гравців це фізично складно, — кажуть професійні спортсмени.

Наші футболісти у груповому турнірі зіграли внічию 1:1 з командою Поділля, з рахунком 1:0 перемогли спортсменів Дніпропетровщини і з першого місця вийшли до фінального етапу. Тут вони, на жаль, поступилися киянам (0:1) і львів’янам (0:4) і стали бронзовими призерами чемпіонату.

Варто зазначити що чемпіонат України серед лікарів був одним із етапів підготовки до чемпіонату світу, який відбудеться 30 червня — 8 липня у Празі.

Наша збірна — одна з найсильніших команд, а також срібний призер останньої міжнародної першості з футболу. До слова, торік на цьому турнірі виступав любомльчанин Микола Абрамчук.

Тож, мета на майбутні змагання тільки одна — чемпіонство.

На фото: команда “Волинь” — учасник чемпіонату України. Микола Абрамчук і Леонід Луць — відповідно п’ятий і сьомий ліворуч у верхньому ряду.