Пятниця, 28 лютого 2020

Любомльські депутати не подолали вето міського голови щодо ремонту будівель міні-ринку

01.12.2016 / Новини

У залі засідань Любомльського районного відділу освіти відбулось друге пленарне засідання 11-ї сесії Любомльської міської ради. Із 26-ти депутатів було 24. 

У четвер, 1-го грудня, обранці любомльської громади вирішували чимало важливих та болючих для міста питань. Найперше депутати розглянули питання про зупинення дії рішення Любомльської міської ради від 15-го листопада 2016 року про надання ТзОВ “Любомль-ринок” дозволу на реконструкцію м’ясного павільйону та павільйону на продовольчому ринку.

Нагадаємо, що на першому пленарному засіданні 15-го листопада директор ТзОВ “Любомль-Ринок” Микола Троць як орендатор міського майна виступив із проханням надати дозвіл на реконструкцію павільйонів на міні-ринку. Депутати підтримали це рішення одноголосно, тільки міський голова утримався.

Проте після засідання до Романа Ющука звернулись обранці громади із проханням не підписувати ці рішення, “оскільки депутати під час голосування, втомлені від чотиригодинної безперервної роботи, не маючи висновків постійних комісій, не зорієнтувались в тонкощах цього рішення”. Таким чином, Ющук наклав вето на рішення про реконструкцію будівель ТзОв “Любомль-ринок”. Під таким зверненням свої підписи поставили сім депутатів, двох з яких 15-го листопада у сесійній залі під час обговорення цих питань не було.

“На підставі звернення депутатів я видав розпорядження не підписувати ці рішення, іншими словами, я наклав вето. Я вважаю, що варто дослухатись до думки депутатів. Крім того, зважте, що у договорі оренди чітко вказано, що орендар, якщо виконує якісь поліпшувальні роботи майна, яке орендує, та витрачає власні кошти більше 51-го % від вартості цього майна, автоматично може требувати у міської ради повернення цих коштів, або вимагати у судовому порядку права власності на це майно. Це саме стосується й землі”, – прокоментував свою позицію міський голова Любомля Роман Ющук.

Виступив також Микола Троць, директор ТзОВ “Любомль-ринок”, який наголосив, що хоче відремонтувати павільйони, а також зробити громадську вбиральню на території міні-ринку.

“Якби я хотів забрати ринок, позовна заява давно лежала б у Господарському суді. Хочеться зробити щось краще у місті. Торгувати у тих приміщеннях, які є зараз, просто нереально. Вони чи не у аварійному стані”, – пояснив Микола Троць.

Але незважаючи на всі аргументи, депутати не подолали вето міського голови, тим самим підтримали рішення Романа Ющука.  Отже, рішення на надання дозволу на реконструкцію м’ясного та продовольчого павільйонів міні-ринку скасували.

4 Коментарів Любомльські депутати не подолали вето міського голови щодо ремонту будівель міні-ринку

  1. Опаньки.якто Троць з мером не домовились? Чи то чорний кардинал посрався з усіма? Певно бандити земельку не поділили на нараді на базарі, то й пересварилися

  2. Кордону на сесії не було. На Вас вже працює Мариньоха? ..зьол Проданець жовтої преси. Наше життя нєхєр виписувати, читайте все тут.

    • Ну ясно, що ж може бути простіше: заховатися за нікнеймом і ср…ти в коментах. А прийти в редакцію і сказати все це напряму слабо? Кишка тонка?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*