Вівторок, 14 травня 2019,06:17

Любомльська міськрада виділила 70 тисяч гривень на огорожу кладовища села Хворостів

21.05.2016 / Новини

У п’ятницю, 20-го травня, на сесії Любомльської міської ради вирішили виділити 70 тисяч гривень з міського бюджету для облаштування огорожі хворостівського кладовища.

Петро Пархомук, голова Хворостівської сільради, звернувся до міського голови Романа Ющука та депутатського корпусу, аби ті прийняли рішення про виділення коштів для облаштування огорожі кладовища у селі Хворостів.

“Так склалось, що у нас у селі вже нема місця, де ховати покійників. Раніше ми намагались самі шукати кошти на пальне, самостійно зрізали дерева та намагались тримати кладовище у порядку. Зараз звертаюсь до Вас з проханням допомогти фінансово, щоб загородити кладовище”, – зазначив Петро Пархомук.

За словами сільського голови Хворостова, повністю цих коштів не вистачить, але, якщо будуть і ті, то розпочнеться хоч якась частина роботи.

Крім того, прозвучали думки від депутатів про те, що цей крок буде показовим для Любомля, коли відбуватиметься об’єднання громад. На цьому наголошував і сам Петро Пархомук.

Таким чином, депутати підтримали рішення одноголосно. Тому найближчим часом з бюджету міста буде виділена субвенція на Хворостівську сільську раду.

1 Коментар Любомльська міськрада виділила 70 тисяч гривень на огорожу кладовища села Хворостів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*