Любомльчанка обурена діями продавців магазинів

25.09.2017 / Новини

Біля кожного магазина стоять урни, в які перехожі викидають обгортки, чеки. А ось продавці вважають, що це для них поставили, щоб туди викидати упаковки після кожної одержаної партії товару: ящики, коробки з-під взуття, целофанові мішки.

А зверху ще й висипають пісок, коли в кінці робочого дня прибирають свої торгові зали. Та це ще півбіди.

Про це в газеті «Новий погляд+» пише обурена любомльчанка, – інформує “Район.Любомль”.

«Хто приїжджає в Любомль і проводить у справах цілий день, той знає, що у нас в центрі міста проблема з туалетом.

Продавці одного із магазинів, знаючи це, знайшли вихід: коробка у них служить туалетом, а потім її легко викинути в урну біля приміщення − двірник прибере.Це триває уже не один місяць, продавці там часто міняються, але й нові знають, як і де справляти природні потреби і що з ними робити далі.

У міській раді є людина, яка повинна контролювати продавців і підприємців, щоб дотримувалися порядку біля своїх торгових точок. Пройдіться містом і погляньте, як біля магазинів буяє бур’ян.

Навіть до Дня Незалежності деякі підприємці не змогли навести порядку, а ті, хто повиривав зілля, то викинули прямо біля своїх торгових точок.

На що ж дивиться інспектор по благоустрою? Це його обов’язок навести порядок у місті. В «Правилах», які були прийняті ще за попереднього міського голови, чітко розписано, хто і які роботи повинен виконувати, але, мабуть, підприємці й не знають про свої обов’язки, їм ніхто не повідомив про них.

Настав час і жителям міста, і його гостям, і взагалі, всім людям звикати до того, що ми йдемо в Європу. Потрібно змінитися, навчитися прибирати після себе, привчати дітей і внуків до порядку, до чистоти у своєму домі, в місті, у свідомості кожного», – йдеться у листі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*