Любомльчан ознайомили з актуальними вакансіями на ринку праці (ФОТО)

13.07.2018 / Новини

У четвер, 12-го липня відбулася виїзна акція мобільного центру Любомльської районної філії Волинського ОЦЗ.

На міському ринку фахівці районної філії ознайомили жителів та гостей міста з послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями.

Про це йдеться на Facebook-сторінці установи.

Присутніх зацікавили оперативні вакансії із високою заробітною платою. Наразі на підприємствах, в установах та організаціях району потрібні на роботу економісти, інженери, кухарі, бармени, офіціанти, охоронники , верстатники деревообробних верстатів, водії. Роботодавці району пропонують роботу із заробітною платою від 5000 гривень.

Для тих, хто хоче працювати за межами району були представлені вакансії із достойною заробітною платою в Ковельському, Володимир –Волинському, Луцькому районах. Любомльчанам запропонували вакансії в ДП “Автоскладальний завод №1” АТ “АК “Богдан Моторс” м. Луцька. Тут потрібні  працівники робітничих професій (електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, слюсар з механоскладальних робіт, слюсар-електрик, верстатник широкого профілю) , для осіб з вищою освітою пропонуються посади інженера-технолога, інженера-конструктора.

Всі, хто відвідав цього дня мобільний центр зайнятості були задоволені отриманою інформацією. Одних зацікавила робота кухаря в ПП Сулік О.Д., інженера в ДП “Любомльавтодор”, електрозварника в ТзОВ “Будівельник”, інші зацікавилися роботою із заробітною платою від 10000 гривень в м. Ковелі та Луцьку.

Фахівці районної філії запросили учасників ярмарку відвідати центр зайнятості та отримати більш детальну інформацію про послуги центру зайнятості та наявні вакансії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*