Любомль: ті, у кого водійські права куплені за 300 доларів – їздять як хочуть (відеоСКАНДАЛ)

19.09.2016 / Відео, Новини

Справжній блокбастер у Любомлі зафільмували під час зупинки поліцейськими порушниці правил дорожнього руху. Жінка, яка, за її словами, купила водійські права й тому не збирається їх возити із собою, погрожує поліції “кришею”. До того ж обіцяє “виписати прочуханки” матерям правоохоронців.

Не так давно група швидкого реагування Любомльського відділу поліції патрулювала територію із журналістами «КОРДОНу». Ми вже викладали відеосюжет про це та статтю раніше.

Читайте також: У Любомлі журналісти на один день стали поліцейськими (ВІДЕО)

Якби там не було, а позитивні зміни в роботі поліції таки є. А от пересічним громадянам не завадило б навчитись відповідати за скоєне. Одним із прикладів є випадок в Любомлі.

Жінка, яка порушила правила дороднього руху, відмовляється показати поліцейському посвідчення водія. Більше того, вона нецензурно звертається до патрульних та стверджує, що не збирається возити із собою куплені документи.

«У МРЕО віддала 300 баксів за права, то ще їх возити буду?!» – кричить вона навіть не задумуючись про озвучення своїх дій, які можна кваліфікувати як корупцію.

До того ж правопорушниця називає ряд імен посадовців, які мали б “порішати” їй всі проблеми.

На підмогу жінці прибув не менш агресивний чоловік. У результаті замість попередження чи одного адмінпротоколу – винесено три постанови про адмінправопорушення.

Рекомендуємо переглянути відео повністю й зробити власні висновки про це.

Наголошуємо, що ситуація буде на контролі журналістів. У разі, коли на працівників поліції за належне виконання ними їхніх обов’язків відповідні «рішала» здійснюватимуть тиск – ми змушені будемо опублікувати наступну статтю про родинні зв’язки й кумівство окремих посадовців правоохоронних структур та героїв відео.

З етичних міркувань обличчя “героїв” ховаємо.

81 Коментарів Любомль: ті, у кого водійські права куплені за 300 доларів – їздять як хочуть (відеоСКАНДАЛ)

 1. Ну що, шановні, машину побачили по силуетах і так зрозуміло хто це, по її “криші” тож все ясно…

 2. Поліцейські молодці і принциповість коли карають за порушення ПДР не важно від посади і ступені крутості додає їм тільки поваги, на дорозі всі рівні і повинні дотримуватись правил дорожнього руху, жінка істерічка, веде себе гидко і психічно не урівноважено, порушила – найди смілості признатися і заплатити штраф, а не видумує різні отмазки і звонить до тих хто б допоміг відмазатися.А матерям тих поліцейських респект і уважуха, за те що виростили таких синів, а не рядове “сміття”.Тепер побачимо чого стоїть наша любомльська влада(голова адміністрації, начальник поліції,прокуратура, СБУ ), чи дійсно до кінця покарають оце блатне бидло і заступляться за настоящих поліцейських.

 3. Поліція без причини не зупиняє.Мажори ось такі при владі треба її морду показати звезда рот не закривається на базар селедку продавати

 4. Давно в Любомлі треба навести порядок, грубо порушуть правила, пьяних за кермом багато – блатних, мажорів, митників, погранців, відствних ментів…скільки аварій вже зробили де гинуть зовсім не винні люди

 5. Купила права за 300 баксів,а правила дор.руху не купила?Дама ти опозорилась на весь район))))

 6. Поліцейські молодці і принциповість коли карають за порушення ПДР не важно від посади і ступені крутості додає їм тільки поваги, на дорозі всі рівні і повинні дотримуватись правил дорожнього руху, жінка істерічка, веде себе гидко і психічно не урівноважено, порушила – найди смілості признатися і заплатити штраф, а не видумує різні отмазки і звонить до тих хто б допоміг відмазатися.А матерям тих поліцейських респект і уважуха, за те що виростили таких синів Тепер побачимо чого стоїть наша любомльська влада, чи дійсно до кінця накажуть порушникыв і заступляться за настоящих поліцейських.

 7. Кончана селючка,яка даже говорити нормально не вміє!!!таких як вона треба по закону наказувати. Зря,що лиця поховали,хайби Любомль знав своіх колхозників,які невміють іздити,купивши права за 300$!!!молодці хлопці!!!

 8. заберіть права і відправте цю психопадку в дурдом, для неї хороша фраза підходить “Дамочка даю вам копійку,коли зрозумієте собі ціну,повернете решту”

 9. Обідно, що ця неадекватна просто заплатить штраф тай всі забудуть( Максимум що можуть зробити-погнати з роботи, но то залежить від керівництва(з позором на наше не величке село)

 10. Ех, дуже шкода, що наша поліція немаэ нормальних повноважень, вирубили б ту істэрічку електрошокером чи відразу мордою в асфальт і в кайданки, а тоді б у відділку пояснювала усе – і як посвідчення купила, і чому воно не при собі, і чому правила порушивши, банально впасти на “мороз”, та тут стільки зацепок, щоб розкрутити справу. Але все наші українські гуманні закони не дозволяють приймати ніяких адекватних мір, тому й не буде у нас порядку жоки поліція немаэ плвноважень і доки закони написані для простих як то кажуть “смертних”.

 11. підняти справу яким чином отримала посвідчення водія,доктора психіатра за зябри чому видав довідку психічно хворій людині і допустив щоб такі “унікуми” їздили на дорозі, брухая в якого крім мозгів одні матюки зразу треба було надіти наручники мордою в землю і посадити за грати, стид, позор всім ментам і тій владі які її 22роки зупиняли і відпускали

 12. Ти за***ла,на**га ти мене здала с*ко,те що я тобi ротан колотив це ще не означае що можна на камеру пі***ти що хочеш !!!
  Твiй коханий 🙂

 13. Поліції респект, крутим задавакам – ГАНЬБА!!!Як на мене то зараз треба поставити до влади такого президента як Лукашенко в Білорусії, замінити гуманні закони на диктаторські; зловили за взятку – зразу тюрма з конфіскацією майна, вкрав – злодію відрубай руку, їздиш п”яний за кермом – привселюдно прив”язати на центральні площі міста і добре всипати нагайок, щоб довго не міг сісти….тому що дуже багато різного роду мразі розвелося, а їх не виправиш другим чином

 14. Це відео свідчення того, що наше суспільство хворе з голови до ніг бо дає можливість такому чудові заробити грошей, а воно мабуть ледь школу закінчило. Нормальні ж люди з вищими освітами, медалями та червоними дипломами ледь кінці з кінцями зводять, а в кращому випадку працюють десь в Польщі на пана.Ото ж міняти треба не людей, а відношення до інтелігенції, її берегти і давати можливість себе реалізувати. А все це робиться тільки на рівні законодавства.А такому ЧМОві тільки мітлою тротуари біля поліції мести і то постійно….

 15. Тупа,нерозумна дура-істеричка разом з її чоловіком б..,зразу таких на нари,щоб нікому більше не хотілось “правити”.Всіх оголосила і Соколюка-дядька.От вам ї все: хто кришував,кришує б..-царків.Хлопці молодці,душіть мажорів,небійтесь,вони всі сцикуни. Шана,повага на вашій стороні,мамам подяка!Дядька на запорожці чи жигулі пробачте,а цих-в стойло.До речі,на основі відео є можливість відкрити справу-всі персонажі відомі.З роботи державної-геть, всіх оголошених!!!!!!!

 16. John, ти правий. А ще б в кордоні можна було б таким історіям лайки ставити то б ця жіночка з її чоловіком були б в топ 10 Любомля. Напишіть що це за актори, а то стидно жити в Любомлі і таких ” зірок” не знати)))

 17. Вибачте, але Ви Бидло …яке ще каже “я жінка!!!”…яка ж Ви жінка ??? Сільське блатне бидлоття, яке й до корів страшно пускати…навчиться вести себе і словник української мови не завадило б купити…фу… аж бридко…

 18. Даа Вовчик та баба з клімаксом, прославились. Позвоніть Міновичу запитайте що то в нього за родичі неадекватні? Хто живе в Любомлі той і так зрозуміе, чия біла гавняшка з дурною за кермом та шкода з Вовчиком пузатим.

 19. Галімі силюки любомильські, справжнє бидло і жінка і товстопузий чоловік. Вам на підводі їздити в псих лікарню одному і другому. Заробили пару доларів і море поколіно. Може вам ще доповідати де і коли наряди поліції виставляти. Вот би були повноваження за крики і мати мордою в пісок і штраф нормальний, ще права забрати. Тоб і привчалися як писок відкривати на дорозі і на кордоні.

 20. Таких дур повно по країні))) Правду всі вище пишуть що справжня селючка..з забитого села.. з коровами привикла спілкуватися.. Таких потрібно в каталагу.. щоб трішки подумала над поведінкою.. а потім на примусові роботи з оплатою штрафу.. Поліції респкт, правильно хлопці!! якщо порушив то хай відповідає..накупляють прав та прикриваються словами прокуратури..
  То не мажори, то бидло сільське..

 21. МОЛОДЦІ ПАЦАНИ. ПОЛІЦІЯ СУПЕР. А ТА ІСТЕРИЧЬКА ЗЕМЛІ НЕ ЧЮСТВУЄ ПІД НОГАМИ ВЖЕ!!! За погрози в обіз’яннік.

 22. Правоохоронці МОЛОДЦІ !!! А ця сімя валютчиків,які вже зажерлись по саме горло справжнє бидло,сміття яке вже землі під ногами не відчувають,таких треба викорінювати .Можемо зробити висновок, ХТО ЇХ КРИШУЄ .

 23. тепер “кордон” просто зобовязаний передати це відео в прокуратуру,це прямий доказ корупції!!і чому прикривають обличчя?нехай знає Україна своїх бидляків.

 24. Рекомендую контролюючим органам здійснити службову перевірку в МРЕВ, що видавало посвідчення даній пані за 300 ує

 25. Поліція – лохобани! Козу – мордою в асфальт. А ні – то звільнення, як у Миколаєві.або або…

 26. Все вірно попередні сказали, підтримую – принциповим поліцейским повага, круте бидло на нари!Но куда дівається ось ця принцовість, тих же самих поліцейских, які не одноразово стояли перед митницею ?Всі чудово бачать разом с цими поліцейскими як за гроші їде лівак, як в чергу вїзжають і потім плать погранцам, коли митники по зустрічній змузі ведуть свої машини , коли пробка і виїхати не можна з митниці.Шановні поліцейські і журналісти кордону для Вас там ВЕЛИКЕ РИБНЕ МІСЦЕ, кожних пять хвилин хтось клюне, писати протоколи треба брати ще десять помічників.Робіть щось перед митницею( визивайте підмогу різні спецпідрозділи, задіюйте громадські огранізації , звертайтесь у вищі інстанції), митниця – це перше лице нашої країни де іноземець зразу бачить весь цей безлад

 27. От побачите-все замнуть,всі будуть в шоколаді…Це зараз сумні реалії бидлячо-колгоспного Любомля…А представнику поліції окрема подяка за принциповість…Тільки ще б рішучості побільше…

 28. Які в пізду молодці ану якби вона в Польщі таку хуйню зробила то морда зразу булаб в землі

 29. Так це ж номінанти на звання “Бидло Любомля” 2016 р. Керівництву міста привселюдно озвучити переможців, нехай місто знає своїх героїв і вручити нагороду, громадські роботи на сміттєзвалищі, щоб іншим не було повадно.

 30. Ми вчерговий раз переконались в тому, що відбувається у нашій державі! Ось такі мажори, їнтелект яких балансує на відмітці “абсолютний нуль”, які нічогісінького корисного не роблять для держави, а значить і для людєй, дозволяють собі УСЕ!
  Подивимось, чи є у нас в районі влада і правоохоронні органи? А можливо, вони (представники остнніх) “посьорбують” з корит цих негідників?!
  Погоджуюсь, потрібно – Лукашенка, а ще краще – Піночета!

 31. Бидло. Ніяких більше слів не можливо підібрати. Потрібно як справжні КОПИ в Європі – мордою а асфальт, а не так як наші “копчики”: маєте статтю, не виражається нецензурно…
  Хоча і так ще порівняно з іншими полісменами, респект!!!
  А “кАбила” ця молодець, всіх здала! Ну і “кнур” приїхав і все розпідалив((( каже “закрий ї**ло”, а це їй підходить!!!

 32. На скільки мені відомо одного із цих працівників поліції перевели “покарали”.. як всі кажуть бидло, бидло, а свого вона добилася((( і знову поліція л…хи!!!!!!!!

  • От бачите,вже пішли “оргвисновки” в колхозно-совдепівському форматі…подзвонили куди треба,перетерли…от вам і реформа поліції,і решта”тіпа”реформ в країні…а ще ходимо в вишиванках і репетуємо”Слава Україні”…а найсмішніший момент у відео,хіт ролика,як вона говорить,що вона “законопослушна громадянинка”(риторику збережено)…

 33. Якась припиляна чупакабра! Але якшо не брати до уваги фамилию.. а так просто представити шо це типовой пересичний украиинець..то це просто жесть..на скики деградироване суспильство.. ривень папуасив.. остаеться надиятись шо таких небанато..

 34. От народ таких відео в інтернеті багато і майже на кожному видно порушення, а на цьому я бачу тільки рознервовану жінку і чую голоси поліцейських но їх на відео не видно. Де безпосередній доказ порушення і чому журналісти дозволяють так обливати брудом цю бідненьку жіночку. Дивно те що це міжнародна траса і не один чоловік не заступився і взагалі ніхто не зупинився навіть не поцікавився, а отже всі бояться і розумні тільки в себе вдома сидять на диванах зі своїми пристроями. “диванні заздрісні, ліниві воїни.”

  • За кого заступатись???нууу за кого????? Що когось б’ють чи примушують робити щось протиправне чи принизливе????Заступатись За цю “скажену “….я навіть жінкою її називати не хочу(хоча сама жінка)!!!!!! Я передивилась особисто відео разів три,та шокована!!! Шокована тим,що немає ніякої порядності,що немає ніякого страху,а ці мати слово через слово,а цей “колхозний акцент”,ці дзвінки “блАтні”……Купила вона права за 300$ ,то до чого це все???!!! Як це огидно все чути,оце невиховане і невивчене -хамство!!!! P.S “диванні заздрісні…” як ви пишете,це не про всіх☝Тому не потрібно так писати!Особисто цієї сім’ї не знаю і не чула,але дуже неприємно знати,що вони саме з нашої Волині(((

 35. Як на мене, цю особу жіночої статті треба відправити на психіатричну експертизу і до кардіологу, зважаючи на її словесну діарею 🙁
  P.S. А матерям поліцейських велика шана!

 36. Та який Евросоюз??? Людей дурять як свисткив, а вони даже не замечають. За шо був майдан? За то шо яник, начав тормозити Украиину за вступ в ЕС. А тепер коли яника вигнали, нихто про це не говорить, нам ловко пидсунули замену, – “вступ в ЕС” на ” безвизовий режим”. И вси я запаморочени кричать про безвизовий режим??? Шо вин дае?? Ничого особого. Любий зара може видкрити визу и зйиздити в Пол. И шо с того??? А мали взяти в ЕС??? Хоть хто небудь разницу понимае? Людей розводять як лохив…

  • ВСЕ ПРАВИЛЬНО!!! СТРАШНО ПОДУМАТЬ, КАК ЭТА КУЛЬТУРНАЯ ЛЕДИ БУДЕТ ЕЗДИТЬ В ГОСТИ ПО ДРУГИМ СТРАНАМ. И ЧТО О НАС ПОДУМАЮТ В ЦЕЛОМ?! А У НЕЕ ЕСТЬ ДЕТИ, ВНУКИ. МОЖНО ПРЕДСТАВИТЬ КАК ИХ ВОСПИТЫВАЛИ И КАКИМИ ВЫПУСТИЛИ В НАСТОЯЩУЮ ВЗРОСЛУЮ ЖИЗНЬ. К СОЖАЛЕНИЮ ПСИХИАТР НЕ ПОМОЖЕТ, И 300 $ ТОЖЕ…

 37. У хлопців залізні нерви! Особисто я б закував її в кайдани,надів намордник і надавав кропивою по сраці… А чоловік її не кращий,один одного вартий із хама в пана
  І як таке хворе на голову може пропустити пішохода!?….і.т.п.

 38. я ГАДАЮ ЩО СЕРДЕЧНО ХВОРА І НЕ ВИХОВАНА ЖІНОЧКА ВІДМОВИВШИСЬ ПРИЙНЯТИ ТАКУ “НАХАБНІСТЬ” ЯК ШТРАФ ЗРОБИЛА ДОБРЕ ДІЛО, ВИКРИЛА І ПРОКУРОРІВ, І МРЕВ, І ЩЕ Й МІЛІЦІОНЕРІВ КОЛИШНІХ. НУ ПРОСТОКЛАД ДЛЯ СПІВПРАЦІ З СЛІДЧИМИ! ВИ ЇЇ ЩЕ НА МИТНИЦЮ ВИВЕЗІТЬ І ВЛІКАРНЮ, І В ВІДДІЛ ОСВІТИ І В МІСЬКУ АДМІНІСТРАЦІЮ, ХАЙ ЩЕ ТАМ УСІХ ПОПАЛИТЬ ))) МОЖЛИВО НАРЕШТІ РАЙОН ПОЧНЕ РОЗВИВАТИСЯ!!!

  • БРАВО!!! Хіт коментарів!!! Тільки оптимізму я Вашого не розділяю… А в лікарню обов”язково-це головне кубло корупції в районі…Ще раз-респект…

 39. В цієі сільськоі жіночки розум повністю відсутній.Здала всх і прокурора Ігоря,і полцейського Ючика, навіть працівників МРЕО(похвалилась,що посвідчення водія купила за 300 дол.).І тепер про це знає вся Украіна, не кажучи про Любомильщину.Цікаво по шапці хтось получить,чи все так і залишиться?

 40. Люди,Боженько милий,схаменіться,це навіть на мавпу непохоже!Абсолютний неадикват!Жах, адже це живе серед нас!Це не хамство,це просто треба ізолювати від суспільства,а воно ще їздить на машині!Питання,хто дав посвідчення водія,за які бакси,-виявити і розстріляти!Ось як живе поліський контробас!Поліцаї теж мабуть недалекі у розвитку,тут вдягай наручники і мордою у землю, але факт з діалогу,що “годуються з рук того хамла,просто дійсно не того зупинили, бо рейд в присутності журналістів.Яка європа?,ще дорівня халдєєв далеко, про цивілізацію… Немає слів!!!От що таке гроші в руках дебілоїдів, не факт що воно ще якийсь депутат чи чиновник. Людоньки!!!!!!!!!!

 41. Вона ще скаржиться що має проблеми на сімейному поприщі, ніяка нормальна людина разом з “ТАКОЮ” не з живеться, чоловік такий самий, два чобота пара, їм треба іти в дитячий садочок і починати з самих азів де пояснюють елементарну етику і культуру поведінки, шкода їхніх дітей що виросли під такою валою матюків

 42. Цікаво, що дала вона матері поліцейського? Вона так грозилась, так грозилась.А яких вона дітей виховала? Таку ж наглоту і свиноту. Оце, людоньки, рівень свідомості горе-жінки, яка спілкується істеричним тоном. Верещить як скажена собака. Соромно, що такі екземпляри проживають в нашому районі… А ще Європа близько, ех…

 43. Якщо влада (тобто поліція ) це все залишить просто без змін,то “гріш ціна” тим реформам і новому начальнику поліції! Нехай відповідає та дама за свій ганебний вчинок.фууу..гидко слухати,тим більше дивитись на таке хамство (який ти подаєш приклад своїм дітям….).

  • ДИВИТИСЬ ЦЕ ВІДЕО ПРОСТО ПРОТИВНО!!! ТАКИХ ЯК ЦЯ ДУРА І ЇЇ ЧОЛОВІК В ЛЮБОМЛІ ДУЖЕ БАГАТО,ВОНИ НЕ ВІДЧУВАЮТЬ ПІД НОГАМИ ЗЕМЛІ. ШКОДА,ЩО ВСЕ ПОКРИЮТЬ,А ХЛОПЦІ МОЛОДЦІ!!! P.S. ЧЕСНО,НІКОЛИ НЕ ДУМАЛА ,ЩО ЦЯ “ФІФА” НА ШЕВРОЛЕ АВЕО ТАКА ДУРА!!!

 44. якби хтось простий, пересічний, то рознесли б в пух і прах, а в цьому випадку криша вже свої зади прикрила

 45. ФЕНіта ля комедія.
  ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ 29.09.2016 р. м. Любомль. Суддя Любомльського р/с Волинської облі Чишій С.С., розглянувши направлений Любомльським ВП ГУНП України у Волинській обл. протокол серії АА №009122 про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.173 КУпАП Старшим інспектором Любомльського ВП ГУНП у Волинській області складено протокол про те, що ОСОБА_1 15 червня 2016 року близько 15 години 55 хвилин на вулиці Володимирській в місті Любомль виражався нецензурними словами в адресу працівників поліції, порушивши громадський порядок і спокій громадян. Дії ОСОБА_1 кваліфіковані за ст.173 КУпАП . Хоча ОСОБА_1 двічі викликався на розгляд протоколу, в судове засідання він не з’явився, як і інспектори Любомльського ВП ГУНП у Волинській області та вказані в протоколі свідки. Під час розгляду протоколу іншим суддею Кондратюк В.М. пояснив, що своєї винуватості не визнає, про обставини справи подробиць не пам’ятає за спливом більше 2-місячного строку, причиною події назвав провокаційні дії інспекторів поліції. Постановив : Провадження в справі про адміністративне правопорушення за ознаками ст.173 КУпАП щодо ОСОБА_1 закрити на підставі п.7 ст.247 КУпАП за збігом строку для накладення стягнення.

 46. А її навіть не притягали. Я таких рішень не знайшов. То й кому це було потрібно?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*