Четвер, 28 травня 2020

Любомльських школярів у розважальній формі ознайомили зі світом професій

25.06.2019 / Новини

Вже стало традиційним проведення центрами зайнятості різнопланових профорієнтаційних акцій для дітей, які відпочивають у дитячих оздоровчих таборах.

Нещодавно, спеціалістом з профорієнтації Вікторія Демедюк був проведений інтерактивний захід для учнів Любомльська ЗОШ №3 в пришкільному таборі, – повідомляють на сторінці служби зайнятості в соцмережах.

Для відпочивальників табору, з урахуванням їхніх вікових особливостей та інтересів, проведено низку інтерактивних заходів, у т.ч. розважального характеру. Це, зокрема, конкурси, дидактичні ігри, інформаційні та творчі завдання тощо.

Застосування зазначених форм профорієнтаційної роботи дозволяє дітям отримати цікаву й корисну інформацію про світ професій, а також сприяє реалізації творчого потенціалу школярів; допомагає учнівській молоді усвідомити, наскільки важливим і відповідальним є крок – вибір майбутньої професії.

Таким чином відпочинок для дітей є не лише приємним, корисним, а й змістовним і таке знайомство з професіями запам’ятовується краще.

Юні відпочивальники з великим задоволенням брали участь у вікторинах, іграх, конкурсах тощо. Виконуючи творчі завдання, учні демонстрували власні знання про світ професій, обмінювалися думками, мріями та прагненнями щодо реалізації себе в тій чи іншій професійній діяльності.

Проведений захід залишить слід у пам’яті дітей, а професійна порада та профорієнтаційна робота профконсультантів служби зайнятості стане першим кроком до правильного рішення у правильному виборі майбутньої професії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*