Четвер, 19 вересня 2019

Любомльські школярі писали листи полякам (ФОТО)

18.05.2019 / Новини

День Полонії і поляків за кордоном, День польського прапора і День Конституції 3 Травня відзначали теж у Любомлі.

У заході, який відбувся 2 травня, брали участь члени Товариства польської культури імені Міхала Огінського, вчителі польської школи, що діє при товаристві, учні та їхні батьки, учні гімназії № 1 і школи № 2, танцювальні колективи “Едельвейс” із Любомля та “Зернятко” з Хворостова, а також настоятель католицької парафії Пресвятої Трійці в Любомлі, ксьондз-канонік Ян Бурас.

Спочатку всіх привітав голова ТПК Володимир Педич, який виголосив коротку доповідь про вклад Полонії і поляків у відновлення Польщею незалежності, – пише Монітор Волинський.

Польська школа в Любомлі бере участь у проекті “Велика польська родина”, який співфінансується в рамках підтримки Сенатом Республіки Польща Полонії та поляків за кордоном за посередництвом фундації “Свобода і демократія”. Учні надіслали багато листівок із побажаннями до різних полонійних організацій в Україні та світі. У відповідь вони вже отримали вітання від поляків з України, Іспанії, Італії та Нідерландів.

Після виконання гімнів Польщі та України виступив ксьондз Ян Бурас, який розповів про історію свята Конституції 3 Травня та її значення для патріотичного виховання молоді.

Потім розпочався концерт, підготований учнями польської школи в Любомлі. Діти декламували вірші й виконували різні пісні. Ансамбль “Зернятко” затанцював краков’як, а “Едельвейс” – квікстеп.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*