Понеділок, 27 січня 2020

Любомльські рятувальники розповіли селянам про пожежну безпеку під час жнив

17.07.2019 / Новини

Працівники Любомльського відділу та Управління ДСНС у Волинській області 17 липня провели роз’яснювальну роботу та інструктажі серед населення с. Куснища та СГПП «Куснища» щодо недопущення виникнення пожеж під час жнив.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області закликає жителів області та суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися правил пожежної безпеки під час збирання урожаю. Рятувальники здійснюють профілактично-роз’яснювальну роботу серед населення по районах.

Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації комбайнів, машин та агрегатів, а також — випалювання стерні.

Полум’я від таких пожеж може легко перекинутись на житлові будинки, господарські споруди, лісові масиви та торф’яники. Відтак, через необережність при поводжені з вогнем чи внаслідок зумисного підпалу вже не потрібної соломи може згоріти роками нажите майно, сотні гектарів лісу чи торфу.

Гасіння пожежі у полі вимагає значних матеріальних засобів і людських ресурсів. Під час рейду громадянам проведено відповідні інструктажі та вручено листівки з правилами безпеки.

Рятувальники наголошують: за порушення правил пожежної безпеки, що призвели до пожеж на жнивних полях, передбачена сувора адміністративна відповідальність!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*