Пятниця, 28 лютого 2020

Любомльські рятувальники провели інформаційний рейд у місцях збору врожаю

02.08.2019 / Новини

У четвер, 1 серпня співробітники ДСНС провели інформаційний рейд у місцях збирання врожаю у Любомльському районі. Зокрема, рейдова група провела інструктажі з працівниками фермерського господарства «Екопел» у селі Скиби.

Крім того, детально окреслили вимоги пожежної безпеки під час жнив громадянам, які збирали врожай на земляних паях у селі Підгородне та Машів.

Зокрема співробітники ДСНС нагадали аграріям, що основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації комбайнів, машин та агрегатів, а також – випалювання стерні та післяжнивних залишків.

Рятувальники також наголосили, що виконання протипожежних вимог обов’язкове на усіх етапах  збирання, транспортування та зберігання врожаю.

Інформуючи власників земляних паїв про вимоги пожежної безпеки під час жнив, рятувальники разом з державним інспектором екологічної інспекції Володимиром Сацем застерегли від спалювання стерні та післяжнивних залишків, а також нагадали про відповідальність за такі дії відповідно до чинного законодавства.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*