Любомльське ТМО отримало допомогу для боротьби з COVID-19

26.04.2020 / Новини

Черговий вантаж від благодійників із засобами індивідуального захисту приїхав на Волинь.

Про це інформує пресслужба Волинської ОДА.

Голова адміністрації Юрій Погуляйко разом з помічниками та в.о. начальника управління охорони здоров’я ОДА Валерієм Руцьким розвантажили та розподілили благодійну допомогу серед медичних закладів області, які першими «приймають» удар у боротьбі з коронавірусною інфекцією.

«Сьогодні ми отримали дуже важливий вантаж, вартістю в кілька мільйонів. Це такі необхідні зараз біозахисні костюми та комбінезони високого рівня захисту, бахіли, маски-респіратори з ефективністю захисту до 95%. Звісно, це не перша допомога, яку нам вдалося отримати від благодійників, але ми радіємо, бо це дефіцитний товар, який в сучасних умовах, навіть маючи кошти, не так просто знайти. От зараз поповнили запаси медзакладів області на 4700 захисних костюми та 17 000 респіраторів №95», – розповів Юрій Погуляйко.

Валерій Руцький, своєю чергою, зазначив, що цей вантаж поділили, відповідно до потреб, між обласною клінічною лікарнею, обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, обласною інфекційною лікарнею, обласним лабораторним центром МОЗ України, дитячим територіальним медоб’єднанням , Ковельським МТМО, Нововолинською центральною міською лікарнею, Ківерцівським РТМО, Луцьким пологовим будинком та Любомльським територіальним медичним об’єднанням та Горохівською центральною районною лікарнею.

 

 

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*