Субота, 14 грудня 2019

Любомль отримає субвенцію у розмірі майже 13 мільйонів гривень

17.07.2019 / Новини

Уряд 10 липня схвалив рішення про спрямування 1,4 мільярда гривень на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Позицію Асоціації міст України під час засідання Кабінету Міністрів України представляв Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Того ж дня завдяки налагодженій співпраці АМУ та парламентського Комітету з питань бюджету це рішення оперативно погодили, – йдеться на сайті відомства АМУ, передає Бізнес.Район.

На Волині субвенцію отримають у Камінь-Каширську (понад 11 мільйонів гривень), у Любомль виділять майже 13 мільйонів гривень, Рожище отримає понад 10,3 мільйона гривень, а в Берестечкоспрямують трохи більше 1,3 мільйона гривень.

Підтримка малих міст та селищ належить до пріоритетів діяльності Асоціації міст України.

Так, готуючись до XV Українського муніципального форуму, АМУ провела опитування громад-членів і скерувала Уряду пропозиції щодо вирішення проблем місцевого самоврядування, зокрема, і малих міст та селищ.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, у відповідь на неодноразові запити АМУ, у виступі на Дні Діалогу з владою 18 червня під час XV Українського муніципального форуму та на нараді з головами малих міст 24 червня висловлював позицію про необхідність підтримки малих міст та селищ.

4 липня АМУ зверталася до Уряду з проханням терміново розглянути питання щодо виділення 1,4 мільярда гривень на підтримку малих міст та селищ.

«Асоціація міст України вітає рішення Уряду про виділення грошей на підтримку малих міст та селищ і висловлює подяку Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману!», – йдеться у повідомленні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*