Пятниця, 19 жовтня 2018,08:21

“Квартал 95” потрапив у скандал через гомофобний жарт

03.01.2018 / Новини

У Новорічному “Вечірньому кварталі”, який вийшов на телеканалі “1+1”, коміки розіграли гомофобну сценку, через що в мережі вибухнув черговий скандал.

Активісти вже завалили авторів “95-го” скаргами, розповідає “Українська правда. Життя”.

“У Штатах з’явилася така популярна фішка, як камінг-аут. Якась відома людина, зірка, зізнається в тому, що вона тепер не він, а вона. Перед новорічною виставою Буратіно зізнався в тому, що він БуратінА”, – підводить до сценки Володимир Зеленський під сміх у залі. Звучить відома пісенька Буратіно, де інші герої співають про Буратіно: “…скажіть, як його звуть: “Пі – … Бу-рас”. Режисер закликає акторів бути більш толерантними, але коли той до нього підходить, просить відійти в бік.

Потім Папа Карло відмовляється від “такого сина” – “Стругати такого я не буду”, – додає сам Папа Карло. У пісеньці Карло співає: “До мене прийшла ганьба на старість”, “від нього ж не народиться новий чоловічок”. У другій частині сценки Буратіно вже носить райдужний ковпак, а в його абетці всього 4 літери: “Л”, “Г”, “Б”, “Т”. Собака Артемон відмовляється йти з Буратіно за руку на Поле Чудес, а Мальвіна диктує йому: “У моїй смерті прошу нікого не звинувачувати”.

На сцену гомофобії активісти поскаржилися в Youtube і відео було видалено. І хоча “Квартал 95” коротко вибачився за скандал, активістам цього не достатньо. 4 січня вони збираються проводити акцію протесту біля каналу “1+1”. Про це у своєму Facebook повідомила правозахисниця Софія Лапіна.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*