12.03.2017 / Новини, Спорт

У Згоранах 10-го березня відбувся турнір із настільного тенісу в рамках Любомльської районної спартакіади серед юніорів.

У командному підсумку серед шкіл І-ІІІ ступенів чемпіонами стали учні Любомльської ЗОШ №2, друге місце посіли тенісисти з Рівного, третє – з Гущі.

Серед команд шкіл І-ІІ ступенів призерами стали: Почапівська ЗОШ (1-ше місце), Гупалівська ЗОШ (2-ге місце), Висоцька ЗОШ (3-тє місце).

В особистому заліку результати такі:

а

б

Спартакіада проводиться відділом освіти Любомльської РДА. Змагання із настільного тенісу відбулися в спортзалі Протитуберкульозного обласного дитячого санаторію.

До нагородження переможців долучилися спонсори – Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» та підприємець з Любомля Роман ГУЗЬ.

IMG_8461 IMG_8466 IMG_8469 IMG_8477 IMG_8439 IMG_8443 IMG_8447 IMG_8449 IMG_8481 IMG_8482 IMG_8485 IMG_8491 IMG_8496 IMG_8499 IMG_8509 IMG_8511 IMG_8515 IMG_8520

1 Коментар Кращі тенісисти Любомльщини зібрались на юніорській спартакіаді в Згоранах (ФОТО)