Вівторок, 19 березня 2019,17:17

Ковельський гурт “VZ” дивуватиме на “FEST Like” різноманіттям музичного стилю

08.08.2017 / Новини

Берег Великого Згоранського озера 13-го серпня гудітиме від переплету музичних напрямків та стилів, які продемонструє ковельський гурт “Відділ Збуту”.

Повний склад гурту був сформований вкінці 2016-го року, хоча заснований він ще в 2015-му. У колектив входять музиканти, які грали в багатьох гуртах та мають чималий досвід виступів.

На світанку свого існування гурт був відомий як “Bornin Summer”, але пізніше змінив назву на українську. Оскільки гурт має студію по локації на заводі, де колись був відділ збуту (навіть лишилась вивіска), то й виникла відповідна ідея з найменуванням –  “VZ” (“Відділ Збуту”).

“Наші смаки дуже різноманітні. Кожна пісня досить відрізняється від наступної. Ми не ставимо рамок, ми творимо! Стиль включає в себе поп-рок, поп-панк, депресивний рок, альтернативний рок та метал, ню-метал з елементами кор, вставки хеві, емоційно прикрашені вокальні партії…”, – коментують учасники гурту.

У 2017-му році на VZ STUDIO записали сингл під назвою “Душа”. Цьогоріч хлопці також відкривали другий день фестивалю “Рок Булава” в Переяславі-Хмельницькому, байк-сезон для “Волоцюг Волині” на Світязі.

За період з осені 2016-го по весну 2017-го група влаштовувала вечірки, на яких грала з колективами “Волоцюга” (Львів), “GUNDG” (Рівне), “G-X” (Ковель).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*