Нові проєкти, вибори, святкування: чим живе нині Володимир-Волинський.ВІДЕО

31.07.2020 / Відео, Новини

Як Володимир-Волинський нещодавно відзначив день міста, як готуються до місцевих виборів та чи варто перейменовувати населений пункт — про це говорили в ефірі 12 каналу представники влади і активні жителі міста.

Зокрема, перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук та начальник відділу культури і туризму  Роман Віслобоков окреслили, в яких умовах й форматі відбувалися цьогорічні святкування до Дня міста. Відзначили важливість телевізійного проєкту “Стежками Володимира”.

Архітектор і урбаніст Андрій Гнатюк розповів про розвиток парків, реконструкцію площі, відновлення історичних будівель у Володимирі. Зауважив про нові проєкти, які наразі реалізовуються в місті. Це, зокрема, облаштування рекреаційних зон на острові річки Риловиця та в парку Слов’янський.

Відомостями про туристичні родзинки міста та розважально-освітні заходи поділилася засновниця ГО “Креатив студіо” Анастасія Азанова.

Учасники ефіру обговорили також вплив коронавірусу і карантинних обмежень на ситуацію у населеному пункті,  необхідність перейменування Володимира-Волинського тощо.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*