Четвер, 19 вересня 2019

Команда Шацького нацпарку бере участь у змаганнях з футболу серед лісівників Волині (ФОТО)

13.05.2019 / Новини, Спорт

12-го травня стартував новий сезон “Кубка лісівників Волині з футболу” серед колективів державних лісогосподарських підприємств.

Команда Шацького НПП цьогоріч вперше бере участь у чемпіонаті. Стартову гру працівники парку зіграли з ДП “Цуманське ЛГ” на стадіоні футбольної слави цуманчан, – інформує прес-служба нацпарку.

З перших хвилин зустрічі нападники Шацького НПП перехопили ініціативу і вже на 3-й хвилині забили перший гол у ворота цуманських лісівників. Обидві команди демонстрували хоробрість і майстерність, атакуючи по черзі ворота супротивників. У підсумку 5:0 на користь команди Шацького НПП.

За підсумками гри голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Павло Матіюк вручив призи кращим гравцям. У команді Шацького НПП нагороду отримав Володимир Кубай (чотири забиті голи).

Після матчу директор Шацького парку, Марія Христецька, зазначила, що подібні змагання необхідно проводити якомога частіше, бо вони не лише пропагують здоровий спосіб життя, але й згуртовують колектив.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*