Вівторок, 22 жовтня 2019

Команда Куснищ вдруге поспіль стала володарем Кубка Любомльщини з футболу

07.10.2019 / Новини, Спорт

У неділю, 6 жовтня на стадіоні «Колос» в Любомлі відбувся фінальний поєдинок Кубка району з футболу. У вирішальній битві за трофей зійшлися команди Куснищ та «Кордон» (Рівненська ОТГ).

Перша половина першого тайму пройшла у середньому темпі, без особливої гостроти — схоже, команди старалися діяти обережно. Перший гольовий момент виник на 19-й хвилині, коли після розіграшу штрафного удару гравець Куснищ Сергій Ковальчук схибив з вигідної позиції.

Втім, вже за п’ять хвилин точним ударом зі штрафного він відкрив рахунок — 1:0 на користь куснищанців.

Ще через п’ять хвилин він же з пенальті подвоїв перевагу. На 33-ій хвилин «Кордон» зусиллями Юрія Склянчука скорочує розрив у рахунку. Втім, ще за три хвилини вже згаданий Сергій Ковальчук забиває втретє — 3:1.

Капітан куснищанців Ярослав Ткач

Ще оди гол глядачі побачили у другій половині зустрічі. Після кутового у виконанні  куснищанців м’яч відскочив до Сергія Ковальчука, той пробив, і «круглий» після серії рикошетів знову опиняється у воротах «Кордону» — 4:1 на користь «Куснищ».

Під час урочистої церемонії спортсменів привітали і вручили нагороди перший заступник голови РДА Олександр Герасимчук і начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА Руслан Гіль.

Урочиста мить нагородження
                 Фіналістом турніру стала команда Кордон з Рівненської ОТГ

Отож, Куснища, повторили своє минулорічне кубкове досягнення, знову ставши володарем трофею.

Кубок Любомльщини з футболу знову поїде до Куснищ

Найдоствіченіші гравці куснищанської команди_ 40-річний Василь Войтюк (ліворуч) і 46-річний Володимир Зінчук

Між іншим, зауважимо, що подібні футбольні матчі для уболівальників — це маленьке спортивне свято. На жаль, є у таких свят й інший бік — не дуже приємний.

Чомусь далеко не всі уболівальники, й особливо молодь, не цінують праці інших і, прийшовши повболівати, забувають про елементарну культуру і про те, що «плоди» їхньої уболівальницької «роботи» комусь доводиться прибирати…