Неділя, 5 квітня 2020

Колишній безробітний створив у Шацьку мережу продуктових магазинів

06.08.2019 / Новини, Статті

Василь Хлопук знайшов можливість, аби втілити свою бізнесову мрію у Шацьку, не виїжджаючи за кордон. Колись він був безробіним, а тепер сам працевлаштовує людей.

Створення власного бізнесу – один із шляхів самореалізації. Відважитися розпочати підприємницьку діяльність часто буває важко, насамперед через брак грошей. Проте на шляху до своєї мети одна людина шукає причини, щоб не зробити, а друга – можливості, щоб зробити – розповідає служба зайнятості в соцмережах.

Однією з можливостей, котрі надає служба зайнятості, скористався Василь Хлопук. Ще у далекому 2005 році, отримавши одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності в районній службі зайнятості, пан Василь зумів створити маленьку сімейну бізнес-імперію.

Тепер у власності успішного підприємця – мережа з 5 магазинів із продажу продуктів харчування під назвою «Люкс». Сама назва крамниць говорить про високу якість продуктів та рівень обслуговування клієнтів.

Купівлю-продаж провадять у селищі Шацьк та селі Світязь, що розташовані економічного вигідно. Тож, окрім власного прибутку, Василь Хлопук вносить свій вклад у розвиток регіону.

Шацька районна філія Волинського обласного центру зайнятості вже більш як десять років тісно співпрацює з Василем Хлопуком щодо працевлаштування безробітних, організації робіт тимчасового характеру, стажування безпосередньо на робочому місці.

За цей час 19-ро шаччан отримували гідну платню за свою роботу у підприємця, а ще четверо – мали тимчасовий підробіток. Пан Василь – активний учасник заходів, які організовує районна служба зайнятості.

Це не лише досвідчений роботодавець, а добра й чесна людина. Його кредо – відповідальність у всьому.

«Якщо в тебе є мрія, якщо ти ставиш собі мету, тоді з’являється шанс стати успішним. І завжди пам’ятай: сумлінна праця завжди винагороджується, лише шукай можливості втілити свої мрії», – впевнений пан Василь.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*