Пятниця, 20 вересня 2019

Художні роботи учнів Любомльського та Шацького районів відзначили на обласному конкурсі

09.09.2019 / Новини, Статті

Юних жителів Шацька та Любомльщини відзначили за активну участь в обласному конкурсі.

Вересень славний не тільки Днем Знань, а й професійним святом лісівників, який цьогоріч припадає на третю неділю – 15 вересня. Вже традиційно з нагоди Дня знань та Дня лісівника – у Волинському ОУЛМГ визначають переможців обласних конкурсів на кращий дитячий малюнок та твір на тему «Людина і ліс». То хто ж вони – цьогорічні переможці найпопулярніших серед школярів обласних конкурсів, інформує прес-служба Волинського ОУЛМГ.

У конкурсі малюнків на тему «Людина та ліс» переміг Іван Брилюк – учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» із с. Броди  Ратнівського р-ну. Малюнок школяра подало на обласний етап конкурсу Гірниківське лісництво ДП «Ратнівське ЛМГ». За зайняте І місце у конкурсі школяр буде нагороджений під час урочистих заходів з нагоди Дня працівника лісу.

Друге місце в конкурсі малюнків на тему «Людина та ліс» журі присудило Мальвіні Бляшук –  учениці НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№1  – гімназія ім. В. Газіна» смт Ратне за малюнок «Відпочивай чисто» (ДП «СЛАП «Ратнеагроліс») та сестрам Кірі і Юліанії Костючик – ученицям ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дубечне Старовижівського р-ну (ДП «Старовижівське ЛГ»). Ці діти уже отримали свої нагороди.

Третє місце в конкурсі малюнків на тему «Людина та ліс» розділили між собою Назарій Глінчук – учень 3 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Яревище Старовижівського району за малюнок «Про майбутнє лісу дбай: деревце саджай!» (ДП «Старовижівське ЛГ»), Владислава Потапенко – учениця КЗ «НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №13 – колегіум» м. Ковель (ДП «Ковельське ЛГ»), Катерина Паламарчук – учениця ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» за малюнок «Помічник лісу» (ДП «СЛАП «Локачіагроліс»).

Також в обласному етапі конкурсу відзначено роботи  таких учасників:

Володимир Калитюк – учень КЗ «НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №13 – колегіум» м. Ковель (ДП «Ковельське ЛГ»), Катерина Пимань – учениця КЗ «Луцька ЗОШ №20» (ДП «Ківерцівське ЛГ»), Іван Тимощук – учень ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Горохів (ДП «Горохівське ЛМГ»), Христина Солодухаучениця Головненського ліцею Головненської селищної ради Любомльського р-ну (ДП «Любомльське ЛГ»), Ольга Дремлюк – учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №13 – колегіум» м. Ковель (ДП «Ковельське ЛГ»), Анна Подкіна – учениця Липлянської СЗШО-інтернату Луцького району за малюнок «Не пали трави – збережи життя» (ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр»), Ніна Тарасюк – учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Смолярі Старовижівського району (ДП “Старовижівське ЛГ”), Аліна Пархомчук – учениця ЗЗСО «Угриничівська гімназія» Любешівського району за малюнок «Гарна ти яка, Вітчизно моя» (ДП СЛАП «Любешівагроліс»), Орест Руденко – учень НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” с. Броди Ратнівського району (ДП “СЛАП “Ратнеагроліс”), Анна Стець – учениця Бірківського ЗЗСО І-ІІ ст.  Любомльського району (Любомльське ЛГ”), Анастасія Панасюк – учениця КЗ “НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №13 – колегіум” м. Ковель (ДП “Ковельське ЛГ”), Мирослава Ремінська – учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прилісне Маневицького району ( ДП “Городоцьке ЛГ”), Ірина Костюк – учениця ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг Володимир-Волинського району (ДП “Володимир-Волинське ЛМГ”), Дмитро Луц – учень ЗОШ І-ІІІ ст. с. Раків Ліс Камінь-Каширського району (ДП “СЛАП “Камінь-Каширськагроліс”), Дарина Корнійчук – учениця ЗОШ І-ІІ ступенів с. Галузія – філії опорного закладу “ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Прилісне” Маневицького району за малюнок “Бережіть ліс” (ДП “Маневицьке ЛГ”), Анастасія Панасюк – учениця КЗ “НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №13 – колегіум” м. Ковель.

В обласному конкурсі на кращий твір перше місце виборола Дарина Талашук (Трофімук) – учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– дитячий садок» с. Кортеліси імені Василя Корнелюка (ДП «Ратнівське ЛМГ»). Дівчинка також буде нагороджена під час урочистих заходів з нагоди професійного свята лісівників.

За зайняте друге місце в конкурсі творів на тему «Людина та ліс» цінним нагороджено Марію Любежаніну – ученицю ЗЗСО “Деревківський ліцей” Любешівського р-ну (ДП “СЛАП “Любешівагроліс”).

Третє місце в конкурсі творів на тему «Людина та ліс» розділили між собою Ольга Костюра – учениця Яснівського закладу загальної середньої освіти І – ІІ ступенів Головненської селищної ради Любомльського району Волинської області, проживає с. Мшанець (ДП “Любомльське ЛГ”), Роман Коваль – учень НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” смт Стара Вижівка (ДП “Старовижівське ЛГ”), Катерина Мартинюк – учениця НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія імені В. Газіна” смт Ратне (ДП “СЛАП “Ратнеагроліс”).

Також за активну участь в обласному конкурсі відзначені:

Вікторія Дейнека – учениця НВК ” ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія імені В. Газіна” смт Ратне (ДП “СЛАП “Ратнеагроліс”), Станіслав Демидюк – учень Любомльського НВК “Районна гімназія” (ДП “Любомльське ЛГ”), Діана Гнатюк – учениця Хворостівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” (ДП “Любомльське ЛГ”), Дмитро Рощук – учень ЗОШ І-ІІІ ст. с. Береськ Рожищенського району (ДП “СЛАП “Рожищеагроліс”), Олена Савчук – учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Раків Ліс Камінь-Каширського району (ДП “СЛАП “Камінь-Каширськагроліс”), Юлія Зінчук – учениця Куснищанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Любомльської міської ради Волинської області (ДП “Любомльське ЛГ”), Марія Матвійчук – учениця Павлівського ліцею (ДП “Володимир-Волинське ЛМГ”), Ярослав Кузьміч – учень Куснищанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Любомльської міської ради Волинської області (ДП “Любомльське ЛГ”), Оксана Семенчук – учениця Нудиженського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” (ДП “Прибузьке ЛГ”), Захар Шепеля – учень ОЗ НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” смт Шацьк (ДП “Шацьке УДЛГ), Вікторія Калуш – вихованка Колківського учнівського лісництва ЦГТДЮ Колківської селищної ради, учениця ОЗНВК “Колківська ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей”, (ДП “Колківське ЛГ”), Костянтин Шиндирук – учень ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ясенівка Рожищенського району (ДП “СЛАП “Рожищеагроліс”), Марія Януль – учениця ЗЗСО І-ІІІ ст. смт Цумань Ківерцівського району (ДП “Цуманське ЛГ”), Оксана Каращук – учениця ОЗ “ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прилісне” Маневицького району (ДП “Городоцьке ЛГ”), Каріна Калькова – учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Рудники Маневицького району (ДП “Колківське ЛГ), Тетяна Хаймик – учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Раків Ліс Камінь-Каширського району (ДП “СЛАП “Камінь-Каширськагроліс”), Тарас Ковальчук – учень ЗОШ І-ІІІ ст. с. Звиняче Горохівського району (ДП “Горохівське ЛМГ”), Ангеліна Шмигельська – учениця ЗОШ І-ІІ ступенів с. Галузія – філії опорного закладу “ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Прилісне” Маневицького району за вірш “Диволіс” (ДП “Маневицьке ЛГ”).

Нагадаємо, що обласні конкурси на кращий дитячий малюнок та твір на тему «Людина і ліс» проводиться Волинським ОУЛМГ, обласними організаціями Товариства лісівників України та профспілки працівників лісового господарства.

Його учасники, як зазначає начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко, – це діти, які з часом можуть стати лісівниками. Тому що у їхніх безпосередньо щирих роботах уже відчувається любов до лісу.

Вихованням саме цих якостей, починаючи із початкових класів, і займаються волинські лісівник разом із освітянами.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*