Понеділок, 30 березня 2020

Хімічка з Любомля отримала відзнаку на обласному етапі конкурсу «Учитель року»

25.02.2020 / Новини

На базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбувся другий, регіональний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року ‒ 2020» у номінації «Хімія».

Вісім найкращих учителів-хіміків з навчальних закладів Волині, в тому числі й учителька Любомльського ЗЗСО №2 Людмила Лобко, змагалися в таких випробуваннях: «Контрольна робота», «Практична робота», «Методичний практикум», «Урок» та «Хімічний експеримент», — повідомляють на сайті навчального закладу.

Як повідомили у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти, педагоги продемонстрували знання з методики викладання предмету, вміння використовувати в освітньому процесі сучасні методи, прийоми, форми та засоби роботи, вправлялися у розв’язанні розрахункових задач та демонстрували виконання експериментального завдання. Також учасники проводили уроки, де членами фахового журі оцінювалися методична компетентність, науковий та творчий підхід, формування цілісності знань та реалізація наскрізних змістових ліній.

Рішенням журі конкурсу Людмила Лобко отримала відзнаку «Вчитель-практик».

ДОВІДКОВО:

2 Коментарів Хімічка з Любомля отримала відзнаку на обласному етапі конкурсу «Учитель року»

  1. шановний журналюга цитує словник укр.мови 30-ти річної давності.Вийдіть на вулицю,шановний.і запам*ятайте,що тепер фізик-це фізмчна особа,ну а хто хімік-догадайтесь самі.

    • Фєдя, ти якийсь больний на голову чи шо? Фізик — це фізична особа? А юридична особа — це юристи за твоєю логікою?)) Я не філолог, не юрист, але й то це розумію. Діти мої це навіть розуміють.
      Не знаю якої давності тлумачний словник української мови, але він дійсний досі один єдиний, постійно оновлюється і вносяться зміни онлайн. І за цьогорічним новим правописом навіть правильно вживати для жінок професії у жіночому роді (директорка, фізичка). І там такого брєду, як ти понаписував, точно нема.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*