Хасиди намагаються потрапити з Білорусі в Україну через Волинь

15.09.2020 / Новини

Увечері 15 вересня прикордонники почали фіксувати прибуття груп паломників-хасидів ще на одному напрямку українсько-білоруського кордону.

Наразі, окрім Чернігівської області, співробітники Державної прикордонної служба України спостерігають спроби груп іноземних громадян потрапити на територію України навпроти пункту пропуску «Дольськ», що у Волинській області, повідомляє пресслужба Держприкордонслужби України.

Нагадаємо, станом на ранок 15 вересня на білорусько-українському кордоні в Чернігівській області сотні паломників-хасидів намагалися потрапити на територію України, незважаючи на обмеження.

Окремі групи іноземців почали прибувати до лінії державного кордону.

Прикордонники продовжують проводити роз’яснювальну роботу з метою доведення іноземцям вимог законодавства України та переліку обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Державна прикордонна служба України задіяла необхідну кількість резервів для забезпечення дотримання порядку на державному кордоні та недопущення порушень державного рубежу.

Також налагоджено взаємодію з підрозділами Національної гвардії та Національної поліції України, які допомагають прикордонникам у разі виникнення нестандартних ситуацій.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*