Керівник «Гербор-Холдинг» не підтримав Саганюка, закликавши голосувати за молодих

16.10.2020 / Новини

Керівник «Гербор-Холдинг» Олег Борбелюк закликав голосувати на місцевих виборах «за молодих», таким чином не підтримавши чинного мера Петра Саганюка.

Блог Олега Борбелюка розмістили на сторінках Володимир Медіа, – передає БУГ.

Борбелюк зауважує, що цьогоріч вирішив не балотуватися у жодну з рад, проте йому часто задають питання: за кого буде голосувати?

У дописі він висловив недовіру “команді Зе”, за його словами “після деяких сумнозвісних зрадницьких подій”. Крім того, зазначає він, партія не виконала обіцянок щодо боротьби з корупцією й політичним рейдерством. Рекомендувати підтримку цій політичній силі теж не можу, – говорить Борбелюк

“Що ж стосується посади міського голови, то я упевнений – настав час молодих, ініціативних, перспективних лідерів, які не бояться за підтримки громади змінювати Володимир, керуючись інтересами людей, власним досвідом та знаннями, кращими, насправді ефективними практиками самоврядування, які існують в Україні та Європі”.

Щодо того про яких саме молодих кандидатів ідеться, то ймовірно не про Миколу Юнака, адже саме він балотується від “Слуг Народу”, яких Борбелюк не підтримав. Також ймовірно, що не про Олексія Панасюка, адже раніше між ними зовсім не складалися стосунки.

Тому ймовірно під “молодими” лідерами Олег Борбелюк має на увазі Максима Клим’юка та Ігоря Пальонку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*